Kabin ısıtmak için tavsiyeye ihtiyacım var

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar grow için ev kiraladım evde hiç bir ısınma sistemi yok. elektrik zamlarından önce fanlı ısıtıcı kulkanıyordum. fatura şiştiği için kullanmayı bıraktım. kabin ölçülerim 120.120.200. giriş fanından 10derwce hava giriyor. aklımda giriş fanının önüne kümes ısıtıcı koymak ve giriş fanının hava kanalına rulo yapıp karbon ısıtıcı koymsk var. sizce etkili olur mu? karbon ısıtıcının yangın çıkarma riski olur mu?

mr.peops

Üye
knklar grow için ev kiraladım evde hiç bir ısınma sistemi yok. elektrik zamlarından önce fanlı ısıtıcı kulkanıyordum. fatura şiştiği için kullanmayı bıraktım. kabin ölçülerim 120.120.200. giriş fanından 10derwce hava giriyor. aklımda giriş fanının önüne kümes ısıtıcı koymak ve giriş fanının hava kanalına rulo yapıp karbon ısıtıcı koymsk var. sizce etkili olur mu? karbon ısıtıcının yangın çıkarma riski olur mu?
karbon ısıtıcı benim kurtaricim oldu şahsen 1 tane giris faninin disina 1 tane saksilarin altina ( tabi saksilari direk karbon ısıtıcı nin ustune koymadim yemek tabagini ters koyup uzerine saksiyi koydum) suan iceride sicaklik min 19 max 24 kabin disi sicaklik 11-15 arası

Sezar23

Yeni üye
karbon ısıtıcı benim kurtaricim oldu şahsen 1 tane giris faninin disina 1 tane saksilarin altina ( tabi saksilari direk karbon ısıtıcı nin ustune koymadim yemek tabagini ters koyup uzerine saksiyi koydum) suan iceride sicaklik min 19 max 24 kabin disi sicaklik 11-15 arası
Knk benim kabinde şuan 20 derece 50#80 bir tane ısıtıcı işi mi çözermi kabin standart bez dolap

Woppy

Ordinaryüs
Valla knk ben birde tutdugum evin kuzey odasında en müsait yer 45 de o odayı yakıyorum gayet iş gördü kabin içi ortalama 24 derece 27lere cıktıgıda oluyor dışarda hava eksi 15 20 leri görüyor düşün.

ELON KUSH

Kıdemli Üye
https://ibb.co/gS05mdn kendimce böyle bir şey yaptım knklar. alta 25x80 karbon ısıtıcı serdim. üstünden kümes ısıtıcı koydum 300wta çalıştırdım kabin içini sadece 2 derece yükselttiler. normal mi bu kadar az yükseltmesi? kabinim harvest master 120.120.200 ölçülerinde bi türlü ısıtamıyorum bitkileri

Woppy

Ordinaryüs
Vall knklar yapacak yok o zaman bu karbon ısıtıcı felan parayı var cur edene kadar ben olsam ısıtma da yoksa kabinin bulundugu odaya elektirikli veya tüplü soba kurarım kabinin içindede nem makinasını kurar dengeyi saglarım hiç birşey kızların saglıgından önemli degil o kadar emek veriyoruz 3 5 fatura fazla gelmiş yapacak birsey yok.

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knk zaten şuanlık fanlı ısıtıcıyla ısıtıyorum. ama oksijeni nemi flan çok düşürdüğü ve elektrik zamından sonra alternatif yollar arıyorum

Bende bundan almayı düşünüyorum. duyan eden var mıdır? kapalı ve sıcak alandan hava girişim olacak

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben bu kümes ve karbon ısııtıcıları arastırdım bulunduğu kadar alanı ısıtır diyor yani bize havanın ortamın ısınması lazım. Soba deliği varsa soba yakın la bence kızlar için deger elektirikden daha az maliyetli olur :)

Bro Kabinin dışının yani odnın sıcaklıgı 9-12 derece arası karbon ısıtıcı aldım ben kabinimin altına koydum gayet iş görüyor sıcaklık 21-25 arası oynuyor

Woppy

Ordinaryüs
Valla iş görüyorsa ne mutlu burada baska arkadaşlarda demişti karbon ısıtıcı işe yarıyor diyende var yaramıyor diyende

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    **** **** hahahaha *******
  • Night owl Night owl:
    ** *** ********* ********** ********* hahahaha ** ****** *** *** **** *** ********* ****** ********* ***** ****** ** *****
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****