KABİN VE IŞIK KAÇ BİTKİ

BobBobs

Yeni üye
Merhaba sevgili growerler yeni aldığım sistemde
90x90x180 boyutunda kabinim
Ve spider farmer 240w ışığım mevcut
Jack herrer tohumlarım var sizce bu kabin ve ışık 2 adet bitkiye rahat yetermi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
@hermesforever kanka hakli o kabinde 2 bitkiye rahat bakarsin, ama tavsiyem isigin teknik bilgilerine bak, uygun mesafeyi ayarlamak icin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka isigi bitki basina hesap etmek yalnis, O isik o kabine yeter istesen 10 tane koy kabinin icine.

Kanka bence en mantıklısı aldığın yere sorman. Ben de genelde öyle yapıyorum
bence yapılacak en saçma hareket aldığın yere sormak kanka adamlar ticari amaçla sadece o ürünlerin satışını yapıyor ne kadar iyi bilcekler o zaman ekipman alıcam yardım edin diye de yazmayın forumda onları da gidip sitelere sorun kitlesinler gereksiz ürünleri.

benim senin bu dediğini yapan bi arkadaşım vardı saçma sapan sigaralar yetiştiriyordu ben hayatımda ne öyle ışık mesafesi duydum ne de o kadar saçma sapan besin gruplamaları gördüm. insanları yanlış yönlendirmeyin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostlar isik almadan önce dün yayinlaigi ISIK BILGILENDIRME 1ve 2 lütfen okuyun, Sizlere en iyi isik secimini yapabilmaeniz icin hazirladim o makaleyi.

Brother

Doktor
bence yapılacak en saçma hareket aldığın yere sormak kanka adamlar ticari amaçla sadece o ürünlerin satışını yapıyor ne kadar iyi bilcekler o zaman ekipman alıcam yardım edin diye de yazmayın forumda onları da gidip sitelere sorun kitlesinler gereksiz ürünleri.

benim senin bu dediğini yapan bi arkadaşım vardı saçma sapan sigaralar yetiştiriyordu ben hayatımda ne öyle ışık mesafesi duydum ne de o kadar saçma sapan besin gruplamaları gördüm. insanları yanlış yönlendirmeyi
Aldığı yer bu bilgiyi veremiyorsa o ışığı almazsın zaten :)
Bilgi sahibi olmadan fikir beyan etme lütfen
Işık mesafesinin amacı bitkinin ihtiyaç duyduğu lümen değerine ayarlamak
Besin gruplamalarından kastın ne ?

Elmertco

Yeni üye

benim senin bu dediğini yapan bi arkadaşım vardı saçma sapan sigaralar yetiştiriyordu ben hayatımda ne öyle ışık mesafesi duydum ne de o kadar saçma sapan besin gruplamaları gördüm. insanları yanlış yönlendirmeyin
Kanka soru basit altı üstü 240 watt ışığın iki bitkiye yetip yetmeyeceği. Atom mühendisliği değil konu. Diğer hususlarda haklı olabilirsin ama soru gayet basit. Yine de saygı duyuyorum görüşüne

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** **** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** hahahaha*** **** ********* ******* ********* ***** ****** ******* hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha** *
  • kkush kkush:
    ******** ********** *
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    *** ********** ********* ******* * **
    +2
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ** ******* ********** ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha hahahaha* **********
    ***** ***** ******* hahahaha* ***** ******** ***** ********* ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
    +1
    * hahahaha* ******** ***** ******* ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******** ***** ********** ********* ********** ***** ******* hahahaha****** ****** ** **** ******* **** *** ** ********** ***** **********
  • D despotdes:
    ****** **** ****** ** *** ******* ** ***** ******* ***** ***** ***** hahahaha* ******* ******** ********** *
  • G ganjasevdalısı:
    *** *** *** **** ********* ******* hahahaha ** hahahaha hahahaha*** **** ***** ******* ******** ***** *** ** ********
  • kkush kkush:
    ******* ***** hahahaha** hahahaha** ** hahahaha***** **** ****** ** *** ******* ** ***** ******* ***** ***** ***** hahahaha* *******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ** ********* ****** ******** ** hahahaha* **** ** ********
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ***** ****** ******** ******** **** ****** ****