kağıt dene madde

Abiler başlıkta da belirttiğim gibi a4 veya kağıt olarakta bilinir, ben bu maddeyi 2-3 ay kadar önce kullandım yarım saat bi kafası vardı ancak ayırı mutlu, huzurlu ve yüksek enerji dolu bi kafaydı, içeriğini bilen var mıdır bu maddenin, kullanırken kağıdı sigaranın ucuna koyup kullanmıştım, bilen arkadaşlar yeşillendirebilir mi acaba?

Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka ben hic kullanmadım ama mhleden cocukların soyledıgınden anladıgım bonz türevi sentetik cannabinioidin sıvılaştırılması bu sıvı maddeninde a4 benzeri bir kağıda yatırılması. sonra işte ondan parça parça koparıp yakıp içiyorsun kafan oluyor.
duyduklarımdan bunu cıkardım.

kanka ben hic kullanmadım ama mhleden cocukların soyledıgınden anladıgım bonz türevi sentetik cannabinioidin sıvılaştırılması bu sıvı maddeninde a4 benzeri bir kağıda yatırılması. sonra işte ondan parça parça koparıp yakıp içiyorsun kafan oluyor.
duyduklarımdan bunu cıkardım.
Bak moruk sende başka bişey diyosun, ama zararlı bi bok olduğu belli gibi

Bonzaiyi kağıdın üstüne spreyleyip satıyorlar. Bazen yaprağa sıkıp salvia adı altında, bazen toz çöp sigaraya sıkıp katkılı kubar adı altında satıyorlar. Uzak durulması gereken en alt tabakanında altı bi kimyasal.

ewening

Üye
Liserjik asit dietilamid, kısaca LSD ya da LSD-25, veya halk arasında bilinen ismi ile asit, yarısentetik psikoaktif bir halüsinojendir.. İlk olarak 1936-1943 yılları arasında Albert Hoffman tarafından çavdar mahmuzunda bulunan ergotaminden sentezlenmiştir.

BobaFett

Yeni üye
Bu bonzai de kullanılan maddeleri çikolataya sıksan o da ayni etkiyi gösterir bu Spice denilen kurutulmuş bitkilere yapılmasının sebebi insanlara ya bu da ot zararı yok diye kandırmak için yoksa o kurutulmuş bitkilerde bi nane yok.Zamanında bende denemiştim nedir ne değildir diye bu meret birazda merak açıkçası.Bu niye içilir anlamıyorum içtiğin gibi insanı bi bunalım bi stres basıyo zaten dünyada yeterince sorun stres var neden yani.

Bu bonzai de kullanılan maddeleri çikolataya sıksan o da ayni etkiyi gösterir bu Spice denilen kurutulmuş bitkilere yapılmasının sebebi insanlara ya bu da ot zararı yok diye kandırmak için yoksa o kurutulmuş bitkilerde bi nane yok.Zamanında bende denemiştim nedir ne değildir diye bu meret birazda merak açıkçası.Bu niye içilir anlamıyorum içtiğin gibi insanı bi bunalım bi stres basıyo zaten dünyada yeterince sorun stres var neden yani.
Yani biraz kafamız dağılsın, huzur bulalım, mutluluk versin diye içiyoruz sigarayı. Bunu içenin direk dünyası başına yıkılıyor, tedirginlik, sıkıntı veriyor anlamak zor neden içtiklerini

kanka katkılı kubarın zararları ne anlatsana bi
Katkılı kubar icinde bulunan mide tozu yıldız tozu kimyon baharat lilika nevrotin nescafe gibi şeylerin bir poşete doldurulup ustune çakmak gazi nemini döküp asetonla Bonz karıştırıp spreylenip kurtulma halinda satılan bir madde sarı katkılı bu şekilde yapılır vücut pislik atar beyin küçültür depresif olursun yoksunluğu çekersin. Siyah katkılı kubar buda direkt tütün alıp araba kaportasına konulur 1 2 saat gezdikten sonra o tutun orda pişer ve toz gibi olmaya gelir sonra bonz yine isin icine girer aynı pislik olur. Katkılı kubar süper ot kübra kod adlarıyla kullanılır ve ileri derece kullanımda uykundan kaldıracak kadar yoksunluk yapar içimi basit olduğu için 4 sene ictim cok sukur 10 aydır içmiyorum ictigim zamanlar yüzüm sırtım hep pislik atıyordu bu yüzden ota devam sentetige Hayir

szrlkrsii

Müptezel
Katkılı kubar icinde bulunan mide tozu yıldız tozu kimyon baharat lilika nevrotin nescafe gibi şeylerin bir poşete doldurulup ustune çakmak gazi nemini döküp asetonla Bonz karıştırıp spreylenip kurtulma halinda satılan bir madde sarı katkılı bu şekilde yapılır vücut pislik atar beyin küçültür depresif olursun yoksunluğu çekersin. Siyah katkılı kubar buda direkt tütün alıp araba kaportasına konulur 1 2 saat gezdikten sonra o tutun orda pişer ve toz gibi olmaya gelir sonra bonz yine isin icine girer aynı pislik olur. Katkılı kubar süper ot kübra kod adlarıyla kullanılır ve ileri derece kullanımda uykundan kaldıracak kadar yoksunluk yapar içimi basit olduğu için 4 sene ictim cok sukur 10 aydır içmiyorum ictigim zamanlar yüzüm sırtım hep pislik atıyordu bu yüzden ota devam sentetige Hayir
Kanka hasat olana kadar ben de düsmüstüm baya icmim o zaman :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    **** ***** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** ********* ********** **** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********* ********** ******* ***** *** ** ******** *** ****** ********** ********** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** hahahaha ******* ******* *******
    ***** ***** * ********** hahahaha **** ** ***** **** ******* ******** ***** ****** ***** ******* ******* *****
  • G Groww:
    +1
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* hahahaha* *** *** **
  • G Groww:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ***** ******** hahahaha* ********* ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    +1
  • A ax-b:
  • G Groww:
    ****** ******** ******* ********* ***** hahahaha ***** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** * ******* **
  • A ax-b:
    hahahaha* ********* *** ***** * hahahaha* **** ********* ********
  • G Groww:
    ******** **** ***** ******** hahahaha* ********* *** ***** ****** ****** ***** ******** *** **** ********** ** ***** hahahaha **** ******* *** ******* ** ***** ***** ********** *** *** ******* ***** *** ********* ****** **** hahahaha* ***** ***** ** ****** ***** **** ****** ********** ***** ********* ***
  • A ax-b:
  • G Groww:
    ** ***** ******* ****** hahahaha* ***** hahahaha **********
    G Groww: ** ***** ******* ****** hahahaha* ***** hahahaha **********