Kaç litre saksı seçmeliyim ???

11 lt. 19 lt 6-7 hafta veg ister ve büyük bitki olur. Coco zahmetlidir ama topraga göre daha iyi hasat verir. Coco konusunda bilgi istersen yaz bana.
Hocam 140x140 alanım var ışık fc 8000
4 adet 5. Boğumda jifyy tabletlerde patlatılmış filizlerim var kaç adet ekmeliyim ? En fazla 20 gün sonra çiçeğe almam lazım taşınacam çünkü
Gübre olarak da cannanın coco ve tüm set var

Yesil888

Ordinaryüs
7 lt saksiya al, 3 hafta sonra ver cicege, mainliling egitimi ver. Saksi basi 40-50 gr almalisin. O isik süper bir isik, vaktin olsa 2 saksi 10 hafta veg,25 lt saksi 500 gr bili alirsin.

7 lt saksiya al, 3 hafta sonra ver cicege, mainliling egitimi ver. Saksi basi 40-50 gr almalisin. O isik süper bir isik, vaktin olsa 2 saksi 10 hafta veg,25 lt saksi 500 gr bili alirsin.
Bi dahaki ne öyle yaparım dostum elimde 25 litre Air saksı da var ama bu alana sığar mı 2x25 lt ?
Elimde 7 litre saksı yok dostum ve bugün ekmem lazım zaten 20 günlükler 20 -25 gün daha veg verip alacam çiçeğe o zaman. Sence dördünü de ekmelimiyim 11 litrelere ?

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka hic yeni saksi alma, 25 lt saksiya 2 tane dik.Aralarinda mesafe olsun. O alanda 3 hafta daha veg yap ver cicege. Bir saksida birden fazla olmaz diyacekeler, ben yaptim oldu.

#Yesil888 kanka hazır gübreli su yapsam bi tanka ve akşam işten gelip sadece ph ayarlasam versem bitkilere nasıl olur ? Bi de kaç gün besinler içinde dayanır ? Tabi akvaryum motoruyla devir daim yaparak.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu konuda hic tecrübem yok, ben gübreli suyun bektilmemesi tarftariyim, hazrlanmis gübreli suyun beklemesi zarali olabilir, yapanci kaynaklarda bu bilgi var. Her seferinde taze yeni gübreli su hazirla, sana tavsiyem. RDWC sistemlerde bu istedigin oluyor, ama cocoda veya toprakta olurmu bilmiyorum.

Kanka bu konuda hic tecrübem yok, ben gübreli suyun bektilmemesi tarftariyim, hazrlanmis gübreli suyun beklemesi zarali olabilir, yapanci kaynaklarda bu bilgi var. Her seferinde taze yeni gübreli su hazirla, sana tavsiyem. RDWC sistemlerde bu istedigin oluyor, ama cocoda veya toprakta olurmu bilmiyorum.
Bitkilerden birine öyle deneyeyim bakalım ne olacak, arada kapını çalarım kanka ilk defa coco yapıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** ********* *** ***** ****** ******* *** ****** **** **** **** **** ****** ********* *** ******* *********
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
    ********* hahahaha*** ********** hahahaha****** *********
  • Y YasefYuda:
    ********* ****** hahahaha *** ********** ********* ****** ***** **** ******* ****** ******* **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha******* hahahaha** ******* ****** **** ********* *** ******* ********* ********** ****
    ******** ********* ****** ******* *** ****** ******** ********* *** ****** ******* **** **** ********* ***** *** ******** **** hahahaha****** ****** hahahaha *** ********** ********* ****** ***** **** ******* ****** ******* **
  • Y YasefYuda:
    **** *** hahahaha
  • Y YasefYuda:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ****** hahahaha* **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    ******** *** *** hahahaha** *** ***** *** ***** ** *** *** *********
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ***** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** hahahaha* hahahaha***** **** ********* *** ***** ******** *****
    +1
    ***** ***** ****** ** ***** ***** **
    **** ********* ********** hahahaha* hahahaha***** **** ********* *** ***** ******** *****
    TroubleStyla TroubleStyla: **** ********* ********** hahahaha* hahahaha***** **** ********* *** ***** ******** *****