Kaç günü kaldı kankalar seri yardım lazım Ripleys yetiş kanka

karahanli57

Yeni üye
1numaralı bitki = https://imgur.com/a/NeASULC

2 numaralı bitki =  https://imgur.com/a/YjdS7qB

3 numaralı bitki  =   https://imgur.com/a/5w11PkB

Kankalar bitkiler bunlar 1 numaralı bitki bayağı önde gidiyor . Sırayla kaç günleri kaldığını söyleyebilecek olan arkadaşlarıma minnettar kalırım . Bide yapmamı tavsiye edeceğiniz şeyler varsa o da olur . Sativa bitkiler 145.günleri . Şimdiden teşekkürler

Sn.Kenevir

Yeni üye
Cvp: Kaç günü kaldı kankalar seri yardım lazım Ripleys yetiş kanka

Kanka bence kullandığın gübreleri ısı şartını kabin hacmi saksı vb.. yani bitkinin bütün yaşam şartını yazman gerek yardımcı olabilmeleri için sanki bitkin gününe göre çiçek potansieli çok düşük gibi eğer dediğim gibi yazarsan daha tecrübeli arkadaslar sana daha net ve iyi yardımcı olacaktır Bol Dumanlar

reaL

Üye
kanka someklerin zayıf kalmış yetersiz ışık ve gübre konusunda sıkıntı oldu galiba hasat zamanını tricomlara bakarak anlayabilirsin rakı rengine döndüğünde kesme zamanıdır.

karahanli57

Yeni üye

reaL' Alıntı:
kanka someklerin zayıf kalmış yetersiz ışık ve gübre konusunda sıkıntı oldu galiba hasat zamanını tricomlara bakarak anlayabilirsin rakı rengine döndüğünde kesme zamanıdır.

sömekleri güçlendirmek için yapabileceğim bir şey var mı ? terimlerden pek anlamıyorum açık ve net bir şekilde tahmin yapabiliyorsanız çok iyi olur

Hz.Kenevir' Alıntı:
Kanka bence kullandığın gübreleri ısı şartını kabin hacmi saksı vb.. yani bitkinin bütün yaşam şartını yazman gerek yardımcı olabilmeleri için sanki bitkin gününe göre çiçek potansieli çok düşük gibi eğer dediğim gibi yazarsan daha tecrübeli arkadaslar sana daha net ve iyi yardımcı olacaktır Bol Dumanlar

çiçek potansiyelini arttırmak için yapabileceğim bir şey var mı

R

Ripley'sOG

Guest
  1. Hasat: 3 bitkin içinde daha hasat zamanları var şu durumda.Ilk resimdeki bitkin erken zamanda pıstil çevirmiş olabilir ama bu hasat zamanına gelmiş demek olmuyor ne  yazık ki bilindiği üzere bu pıstiller hasattan önce erken renk degistirebiliyorlar dış etkenlerden dolayı.Zaman içinse en iyi tahmin trikom mikroskopu ile yapılandır ve o yok isede zaten beklenilmesi ek olarakta bitkiyle ve mikroskop ilede orantılı olarak bitkinin dış görünüşünün hasatim geldi demesi gerek yanı daha var.En az 1 ayları daha var ama bu rakam en iyi ihtimal daha da uzayabilir ne de olsa sativa ebebeyinlerden gelme bir  organizma karşımızda ne yapıcağı belli olmaz.
  2. Someklerini şişirmek ve daha iyi bakim için arkadaslarin dediği gibi ilk önce ne tür bir yol haritası izliyorsun onu bilmek gerek.

Hasatın  bol olsun

YOLYEMEZ

Yeni üye
PHP:
Kanka kök için gerekli ilaçlar var + çal Mağ. Magnezyum ihtiyaçlarını da gör gerekli ilaçlar sitelerde var açıklama kısmında neler nedir yazıyor

karahanli57

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
  1. Hasat: 3 bitkin içinde daha hasat zamanları var şu durumda.Ilk resimdeki bitkin erken zamanda pıstil çevirmiş olabilir ama bu hasat zamanına gelmiş demek olmuyor ne  yazık ki bilindiği üzere bu pıstiller hasattan önce erken renk degistirebiliyorlar dış etkenlerden dolayı.Zaman içinse en iyi tahmin trikom mikroskopu ile yapılandır ve o yok isede zaten beklenilmesi ek olarakta bitkiyle ve mikroskop ilede orantılı olarak bitkinin dış görünüşünün hasatim geldi demesi gerek yanı daha var.En az 1 ayları daha var ama bu rakam en iyi ihtimal daha da uzayabilir ne de olsa sativa ebebeyinlerden gelme bir  organizma karşımızda ne yapıcağı belli olmaz.
  2. Someklerini şişirmek ve daha iyi bakim için arkadaslarin dediği gibi ilk önce ne tür bir yol haritası izliyorsun onu bilmek gerek.

Hasatın  bol olsun
yol haritası derken neyi kastettiğinizi tam anlayamadım ama bu su ve gübre verme periyodum ise . aşağı yukarı 3 günde bir gübre veriyorum toprak kurudukça su veriyorum . Işığım yetersiz farkındayım 100watt 10000lümen led projektör var . ya ben 1.bitki için 1 hafta içinde hasat etmeyi düşünüyordum . mikroskop yok ama pistillerin kahverengiliğinden dolayı bu düşünceye varmıştım . hasat için kıstas olarak ne belirleyeyim yaprak sararması mı ? teşekkürler

YOLYEMEZ' Alıntı:
PHP:
Kanka kök için gerekli ilaçlar var + çal Mağ. Magnezyum ihtiyaçlarını da gör gerekli ilaçlar sitelerde var açıklama kısmında neler nedir yazıyor

kankam çok teşekkür ederim ilaçların bide biliyorsan isimlerini verirsen harika olur

R

Ripley'sOG

Guest
3 hafta sonra tekrar bir resim at beraber bakalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    **** ****** *** ** *** hahahaha** *** hahahaha** *
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • kkush kkush:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ********* *****
    +1
    ***** ********* ***** *** ****** ***** ******* ****** ****** *** ** *** *******
    hahahaha hahahaha ********** ** *** *******
  • kkush kkush:
    **** ****** ********** ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **
  • kkush kkush:
    ********* ****** ***** **** ********* hahahaha**** hahahahahahahaha**** hahahahahahahaha
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • kkush kkush:
    ***** ******* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** **** ****** hahahaha**** hahahaha** ****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros: