Kızlara ne oluyo boyle yardim brolar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
PH yi ne zaman ayarliyorsun , bitkin bir nedenden verdigin besinleri tam alamiyor, Sorun sadece sari yapraklar degil alttaki yapraklarda acik yesil olmaya baslamis.Gübreli suyu hazirladiktan sonra mi? Alttan su cikana kadar su veriyor musun?

püskütvarmı

Ordinaryüs
@Nargile topraktan kaynaklanan bir durum evet besinleri alamıyor ve besinler köklere zarar veriyor. Flush atıp toprağı temizlemesi gerek önce . Ve ph ayarlayıp vermeli bende senin gibi düşünüyorum. Toprağın kurumasını bekle sonra azar azar gubreni ve ph dengeli suyunu ver kanka. Yapmazsan bu bitki böyle kalır ilerlemez .

@Nargile topraktan kaynaklanan bir durum evet besinleri alamıyor ve besinler köklere zarar veriyor. Flush atıp toprağı temizlemesi gerek önce . Ve ph ayarlayıp vermeli bende senin gibi düşünüyorum. Toprağın kurumasını bekle sonra azar azar gubreni ve ph dengeli suyunu ver kanka. Yapmazsan bu bitki böyle kalır ilerlemez .
Bro flush atiyimda gubre ver demissin gubrelimi flush aticam yoksa sadece ph ayarli suylami

PH yi ne zaman ayarliyorsun , bitkin bir nedenden verdigin besinleri tam alamiyor, Sorun sadece sari yapraklar degil alttaki yapraklarda acik yesil olmaya baslamis.Gübreli suyu hazirladiktan sonra mi? Alttan su cikana kadar su veriyor musun?
Brocum gubreleri tek tek sirasiyla gubre verdikce karistiriyorum 30 dk havalandiriyorum bekletiyorum sonra ph ayarlayip veriyorum saksim bez lanet bisey suyu alttan veriyorum yanlardan oluk gibi akiyo sorun guzel alg-a mic gubresi ekleyip ph 6.5 suyla 5-6 litre saksi basi sulama yapiyim diyorum ne diyosun su cikana kadar veriyorum bro drenaj icin alttlarina ponza taşi koydum ancak saksilar lanet bidahakine air saksi kullancam su yanlardan akip gidiyo toprak kuruyunca bide lst yaptim bodurlar yaprajlardan goremiyorum her sulamam iskence

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Topragi temizle toprak kuruyunca gübre semana göre devam et, sikinti bitkin verdigin besini almiyor. Suyu cok yavas ver bekle toprak emsin. 1,5 lt bos pet su sisesinin kapagina bir kac delik ac ve o sise ile cok yavas ve saksinin her tarafina su ver.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
    ********** ***** * *
  • B bongalov:
    * * ****** hahahaha* ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** **** ******* ** **** ****** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ******* hahahaha ****** *** *******
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ** ***** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    **** **** **** ******** hahahaha* *** **** ******* ******** ******* ***** ***** ***** ******
    +1
  • B bongalov:
    ****** ***** hahahaha ****** ***** *****
  • E Esrarengiz35:
    ********* ***** ****** ** *** ***** ***** ********* *** **** hahahaha**** ****** ***** ******* ******
  • B bongalov:
    ** **** ****** * ******** ***** **** ******* *** ***** **** ***** * ** ***** *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** * ***** hahahaha***** *** ********** ***** ***** ****** ***** ** ***** hahahaha
  • B bongalov:
    *** hahahaha ***** ***** ********* **** ** **** ******** ***** *** ****** ****** **
    ***** **** ** **** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha ***** ***** ********* **** ** **** ******** ***** *** ****** ****** **
  • A ax-b:
  • B bongalov:
    ***** hahahaha* ****** ***** *****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ***** *** hahahaha* ******* ***** ***** *********
    ******** hahahaha* ***** **** ******* *******
    TabldotLife TabldotLife: ******** hahahaha* ***** **** ******* *******