Kızlar ne durumda

cannabis

Yeni üye
Merhaba dostlar ilk indoor tecrübem, evi taşındıktan sonra yapraklarda sararma meydana geldi. Nem %50 civarı sıcaklık 30c lerde seyrediyor. Sadece fan uyduramadık büyük bir fan vardı sallantı için o yetersiz oldu sanırım. Tohumlar çorbacı, pencere kenarında filizlendirip Ocak ortasında bu çadıra aldım.

100x100 çadır

Işık 600w ampul

Giriş çıkış havalandırma var

Biobizz Try Pack Indoor

Calmag

dostum selam, grow ışığında değil de normal şekilde foto atarsan daha net anlaşılır ama ben sanki biraz ısı-ışık stresi görüyor gibiyim, yapraklar da sanki biraz ince cılız gibime geldi ama dediğim gibi daha temiz bi görsel ile daha yardımcı olunur, dişi olduklarına emin olmadığını varsayıyorum takipte kal erkek olma ihtimallerine karşı müdahele eder ayırırsın

cannabis

Yeni üye
dostum selam, grow ışığında değil de normal şekilde foto atarsan daha net anlaşılır ama ben sanki biraz ısı-ışık stresi görüyor gibiyim, yapraklar da sanki biraz ince cılız gibime geldi ama dediğim gibi daha temiz bi görsel ile daha yardımcı olunur, dişi olduklarına emin olmadığını varsayıyorum takipte kal erkek olma ihtimallerine karşı müdahele eder ayırırsın
Cevap için teşekkürler, ben de şehir dışındayım arkadaştan fotoğraf istedim fakat durum pek iyi görünmüyor. Dinlenmiş suyla bir dolu bir boş yapıyoruz sulamayı. Boşlarda calmag ekliyoruz.

Night owl

Müptezel
Sıcaklık yüksek ve ışık stresi yaşıyorlar ışığı kaldır

cannabis

Yeni üye
Işığı yukarı kaldırıp sıcaklığı ayarladım, teşekkürler uyarınız için. Bitkileri çiçeğe soktum bir tane erkek çıktı söküp attım. Çiçeğin 9. günündeyiz. Şu an dişi gibi görünüyor hepsi bir tanesi şüpheli durumda. İçeride pervane yoktu, biraz belkide bundan cılız kaldılar. Şu an iki tane fan bağladım rüzgar estiriyor. Bloom gübresi ve calmag veriyorum. Görüntüleri de bu şekilde;

Önerilerinizi rica ediyorum.

Night owl

Müptezel
Merhaba dostlar ilk indoor tecrübem, evi taşındıktan sonra yapraklarda sararma meydana geldi. Nem %50 civarı sıcaklık 30c lerde seyrediyor. Sadece fan uyduramadık büyük bir fan vardı sallantı için o yetersiz oldu sanırım. Tohumlar çorbacı, pencere kenarında filizlendirip Ocak ortasında bu çadıra aldım.

100x100 çadır

Işık 600w ampul

Giriş çıkış havalandırma var

Biobizz Try Pack Indoor

Calmag

Çıkış havalandırma kaç m3

Bloomda gübrelerin yeterli kalmayabilir sağlam pk verirsen yarım alırsın bundan. çiçekte de gelişcek 3 hafta geçerli bi ağaç olmuş tebrik ederim

cannabis

Yeni üye
Çıkış havalandırma kaç m3
Çıkış 300m³
Bloomda gübrelerin yeterli kalmayabilir sağlam pk verirsen yarım alırsın bundan. çiçekte de gelişcek 3 hafta geçerli bi ağaç olmuş tebrik ederim
Güzel yorum için teşekkürler. Ne önerirsin takviye?
2017 den beri burdasın cannabıs ilk tecrübeye benzemıyor bu
Deneyim ziyadesiyle var fakat kabin için yeni tecrübe ediyorum

cannabis

Yeni üye
Son durumu paylaşıyorum; normal ışıkta da yaprakların rengi gayet iyi. Gübrelerin üçünü de kullanıyorum(grow,bloom,topmax). Gidişat güzel epey toparlandılar ve şaşırtmaya devam ediyorlar.

Şu pervaneleri pek verimli kullanamadım mandalları büyük ve başlığın dönmesini engelliyor. İstediğim gibi olmadı, daha verimli kullanmak için önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens Chat bot:
  • lavrens Chat bot:
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** **** ****** **** ***** ****** hahahaha **** hahahaha***** *****
  • lavrens Chat bot:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ******* ***** **** * ****** * **** ***** * ******* ******* ** ******** ****** ********* **** ** *** ***** ****** ***** ******** **** ********** ******** ** ***** ** hahahaha* ****
  • lavrens Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** **** ****** *** ******** ****** ******* **** ******* ******* ***** ****** ******* hahahaha
  • M Mpt77:
    ******** ******** * ***** ****** **** hahahaha***** *****
  • T Tropikal.MR:
    ****** ********** ****** hahahaha*******
    +1
    ******* ******** hahahaha ******* ***** hahahaha hahahaha *** **** **** ****** ****** **
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ***** ******* ****** **
    ** **** **** ********** **
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ** ****** **** ********* **** ***** *** **** ***** ******* ****** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha