Kızlarım yandı mı ?

bbozkurt06

Yeni üye
Sa kankalar uzun bir aradan sonra karşılaştığım bir sıkıntı hakkında yardımınıza ihtiyacım var bu saksıdaki 2 kızım Terastalar diğer kızlarla birlikte gayet iyilerken 1 haftada bu hale geldiler Bugün flush yaptım yaklasık 100 litre su ile düzelirmi sizce aklıma gelen gübre fazlalığımı sizce şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız için 6D5309D9-3900-4987-AE73-0C8427C30E18.jpeg

monkey

Üye
Geçmiş olsun kanka can çıkmadan ümit kesilmez baya çocuğu yüzdürmüşsün. :D Bir süre sulama bırak kendi haline toprak kurusun sonra çeyrek doz gübreyle başla gene 100 litre nedir aga saksın kaç litre. :eek: bide memleketin sıcağı kaç?? he bide unutmadan suyu ph ladınmı ??

bbozkurt06

Yeni üye
25 litre toprağı var 3 katı flush olsa 75 litre gerekli gübrenin fazla olabileceği düşüncesi ile 100 litre su geçirdim toprakta gübre kalmaması için basına gelen arkadaslar veya denk gelen gerçekten ihtiyacım var fikre

bbozkurt06

Yeni üye
Ankaradayım kanka ortalama en yüksek sıcaklık 35-36 derece 2 saksım daha var onlar normal ama bu böyle oldu bir hata yapıp kimyasal gübre kullandım Amonyumnitrat lı diğerleri İndede kullanım ama sadece bunlar böyle oldu

monkey

Üye
25 litre toprağı var 3 katı flush olsa 75 litre gerekli gübrenin fazla olabileceği düşüncesi ile 100 litre su geçirdim toprakta gübre kalmaması için basına gelen arkadaslar veya denk gelen gerçekten ihtiyacım var fikre
Zaten yapılabileceğin fazlasını bile yapmışın dostum bırak kurusun toprak git sonra duzgun bi gubre setı al ceyrek doz başla.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ***** **** *** ****** ********* hahahahahahahaha ***** ****** ****** *** **** ****** *******
    +1
  • istr istr:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** **** *** **** **** hahahaha ** hahahaha hahahaha **** ******** *********
  • istr istr:
    **
    * ********** ****** **** ******* hahahaha**** *** *** **
  • Mordecai Mordecai:
    ****** hahahaha ***** ****
  • istr istr:
    ***** **
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ****** hahahaha*** ****** ********** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ****** ******* ****** ********** ******* hahahaha
  • istr istr:
    *** ****** ***** ** ****** hahahaha ********** hahahaha*** **** ******* ** ********* ******** *****
  • istr istr:
    *** ***** ******** ** ****** ********* **
  • Mordecai Mordecai:
  • istr istr:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** hahahaha*** ********** ****** *****
    ******* *** ****** **
  • bafici bafici:
    ** ******* ** ** ******* ** ***** ********** hahahaha***** *********
  • istr istr:
    ****** **** ****** ******** *** ********* *** ****** hahahaha* ***** ** **** ***** **** * ** hahahaha ***** ** ******* *** ****** **
  • istr istr:
    * ******** **** hahahaha* ******** ***** hahahaha ********* ******* **** **
    istr istr: * ******** **** hahahaha* ******** ***** hahahaha ********* ******* **** **