Kızlarım ölüyor!!

Ceyrancı

Yeni üye
Merhaba herkese hayırlı günler. Kızlarım 2 si farklı 2 farkli genetik autoflowering 32inci günleri grow boxu kendim yaptım 1000wat cob led kabin içi sıcaklık 23 nem %45-55 arası topraklari kurudukça 2 günde bir su veriyorum 500ml 3 sulamada bio biz gubresi veriyorum kullanma tablosunun 1ml düştüğünde sağ taraftaki kızlarim nem makinasinin yanındakiler solmaya başladı alt yaprakları sararıp kurumaya başladı aynı sorun diğer iki genetikdede var ne yapacağımi bilmiyorum ilk growum sonuça varamıyorum lutfen bana yardımcı olun şimdiden herkese yardimindan dolayı teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
resim atmamışsın tahmini konuşuyorum grow gübren azgelmiş olabilir alt yapraktan başlayan sararma azot eksikliyi olabilir ikincisi calmag verdinmi vermediysen litreye 2 ml başla 15 günde bir boş sulamada ver ph ayarlıyonmu ayarlamıyosan litreye 1.5 ml elma sirkesi koy suyuna ayarlıyosan dikkate alma sirkeyi

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Calmag verdinmi grow gübresi ne veriyon çiçeye girdilermi

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kaç ml veriyon onu sordum nekadar suya nekadar gübre

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Topmax la bloom çiçekte vericen ve 3 soruşum calmag verdinmi çiçeye girmediyse o ikisini kes çiçekte başla litreye 2 ml grow güzel

Ceyrancı

Yeni üye
Reis ilk deneyimim neyi yanlış yapiyorum neyi doğru inan hic bilmiyorum grow blom top max yeterli oluyor diye 3unu aldım

Ceyrancı

Yeni üye

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bloom ile topmax çiçeye girince başlıcan calmag olmassa olmaz hemen sipariş ver başla litreye 2 ml la başla boş sulamalarda 15 günde bir ver büyük ihtimal calmag eksikliyi sorunun

Tarlacı

Yeni üye
3 butki icin maksimum 600w yeter 1000w yakıyorsun co2 takviye etmen lazim yoksa bu şekilde bitkin ışığı kullanamaz ve besinlerde fayda etmez ph seviyeni kontrol et 6.2 ph ile flush yap ışığı düşür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
    Madkusa Madkusa: ** *