kızlarım çok hasta yardım lütfen

doktor53

Üye
Merhabalar
öncelikle 80*80 kabinde 3 kız yetiştiriyorum 18/6 devriyesinde ışık uyguluyorum
kabin içerisinde 1X harvest master pro grow led 330w ışık mevcut
karbon filtre 24 saat açık nem dengesigine sizlerin talimatıyla 50/60 çektim sıcaklık gündüz 23/27 gece 19/22 arasında
kızlarım 28 gününde
kabin içersinde sadece hava girişi fanı yok son bir haftadır co2 hazırlayıp astım
aşırı sulamadan dolayı yapraklarının sarktığını öğrendikten sonra toprağın tam kurumasına müsaade edip suluyorum ortalama 4 günde bir 1 lt su veriyorum saksılarım bez saksı 15 lt
15 günden sonra Terra Aquatica Pro Organic Grow gübresini 1.5 lt suya ilk gübresini 0,5 sonraki sulamalarda 1 çıkardım en son konu açtığımda aşırı sulama yaptığımı öğrendikten sonra suyu 1 lt vermeye başladım gübreyi 0,5 çektim
ışık mesafesi 60 cm

Blue Dream Feminized

üç dört gündür yapraklarda nokta şeklinde sararma görüldü ilk başlarda dikkate almadım ama bugün baktığımda bütün yaprakları yavaş yavaş sarmaya başladı
vantilatör kabin dar olduğu için çok yakın kızlara acaba diyorum onunda etkisi olabilirmi
fd3c180b-7178-435b-87f9-ed5903dede06.jpge076031f-b6c3-4378-af3a-5005f1960dba.jpg9f1afdc3-c2dc-4b66-a76a-bb247f733d85.jpg4e1ebe95-aede-46ec-940c-7646d786ad1a.jpg

C

Cibril

Guest
Kral ben bir müdahale yaptım bu durumda olan bitkime daha 24 saat olmadı 1-2 gün beklim tam düzelirse sana yazarım...

Byfendi

Kıdemli Üye
Aşiri sulama yaptigin icin gubreyide boldan vermis oldun, topragin dengesini bozup tokside olusmasina neden oldun... muhtemelen o medyada saglikli besin alamayacaktir. Flash atip topragi temizlemen gerekebilir. Biraz daha arastirmani öneririm!

Ü

Üye silindi 20701

Guest
1azot çok fazla yapraklar çok koyu yeşil bi dönem gübreyi kes bence 2 yapraklarda noktalanma calmag eksikliği büyük ihtimal verfin gübredede göremedim calmag gübreyi kes calmag ver arbartmadan boş sulamalarda 15 20 gün arayla 3 co2 gece vermemelisin bitki uyanıkkenken co2 sindirir uyurken oksijen solur ve ışıgın 400 w üzerindemi cor 400 w üzerinde kullanılır yoksa gereksizdir

mami10_

Doktor
yapraklarda anormal bir büyüme var bluedream sativa baskın olmasına rağmen indica gibi yaprakları var,buda muhtemelen bor eksikliğinden kaynaklana bilir bor eksikliği kalsiyuma benzer,zira bitki kalsiyumu kulanmak için bora ihtiyaç duyar.
yrni çıkan yapraklar da leke var mı ? yeni çikan yaprakları gözlemle eğer onlarda da böyle leke var ise muhtemelen bor eksikliğidir.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Saksın çok küçük o saksıda auto bile olmaz sen photo yapıyon

C

Cibril

Guest
Konuma bak kral aynısını dene bunun için revive ve calmag e ihtiyacın var...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** hahahaha ********** **** *** ****** hahahaha* **** ********* ********** ********** ********
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    hahahaha**** ** ********
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    hahahahahahahaha
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    hahahaha**** ****** ****** ****** ******* ***
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** hahahaha* *** ***** ******* hahahaha* ** **** ******* **** ****** ***** *********
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** hahahaha hahahaha ***** **
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha*** hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** ****** ********* ** ** ********** ********* ****** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******* *** ***** ** ********** ******** hahahaha** ***
  • Night owl Night owl:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* ***
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
    Night owl Night owl: ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ******...