Kızımdaki sorun ???

C

Canna

Guest
Yetistirme isigini kapat öyle resim yükle, o isiklar altinda kizlar pavyonda gibi, renkleri belli degil. :) Detay görünmüyor.

C

Canna

Guest
Dostum elbette yarim edecegim, 1. resimde cok fazla isik yansimasi var ve teshis koymamimi zorlastiriyor, o lekeler ya mantar yada cok sulamadan kaynaklaniyor ve cok fazla gübre vermissin. Arkada gördügün bitkinde kök cürümesi baslamis, toprak tam kurumadan su vermissin. 2. resimde ki bitkiyi gübreye bogmussun, flush at,saksi büyüklügünün litre olarak 2 kati ph ayarli su yap ve yavas yavas bütün saksiyi yika.

Kasabalıı

Yeni üye
Dostum elbette yarim edecegim, 1. resimde cok fazla isik yansimasi var ve teshis koymamimi zorlastiriyor, o lekeler ya mantar yada cok sulamadan kaynaklaniyor ve cok fazla gübre vermissin. Arkada gördügün bitkinde kök cürümesi baslamis, toprak tam kurumadan su vermissin. 2. resimde ki bitkiyi gübreye bogmussun, flush at,saksi büyüklügünün litre olarak 2 kati ph ayarli su yap ve yavas yavas bütün saksiyi yika.
Eyvallah kanka uygulayacağım teşekkürler

Kasabalıı

Yeni üye
Peki flush attıktan sonra karanlıktamı bırakmalıyım ?

C

Canna

Guest
Hayir, sadece flush at, baska bir sey yapma. Dostum hasat edecegin zaman flush attiktan sonra karanliga alinir, sen daha hasat etmeyeceksin, karistirma lütfen hasat zamani flush ile simdi atacagin flushi

Kasabalıı

Yeni üye
Hayir, sadece flush at, baska bir sey yapma. Dostum hasat edecegin zaman flush attiktan sonra karanliga alinir, sen daha hasat etmeyeceksin, karistirma lütfen hasat zamani flush ile simdi atacagin flushi
Çok sağol dostum. Bu benim ilk tecrübem oluyor. Flush attım. Kök çürümesi olana birşey yapmam gerekiyormu kurtarabilirmiyim

C

Canna

Guest
Evet o kök cürümesini de kurtarirsin, bekle toprak tam kurusun, sonra ver gübreli suyu. Varsa elinde kök gübreside ver.

Kasabalıı

Yeni üye
Kök gübresi yok. Elimde an serisi micro grow bloom var. Sensi calmag var birde big bud var.
Bu arada o bitki toplamda 30-40 cm boyunda ama çok güzel çiçek veriyor. Flush attığım bitki de tilki kuyruğu denen tür sanırım. Kelleyi taşıyamamaya başladı. Ağ geremiyorum. İple bağlıyorum sorun olurmu ?

C

Canna

Guest
Bende iple bagliyorum, sorun olmaz, tilki kuyrugu bir tür degildir , bitki strese girince ince uzun gelismeye basla ve sömekler in gelismesi yavaslar.

Mavmek

Yeni üye
Çok iyi bir forum sitesi normal okul okusak prof olurduk bu forumu çok seviyorum edebiyat kitabı gibi okuyorum herşey çok faydali

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********