Kızımın sorunu nedir

Nazim_Red

Doktor
Genetik süper lemon ak47 kırması sativa
90 günden fazla geçti

Işık 60 gün 2 beyaz 100 Walt 18 saat
Son 30 gündür 340 w ( 3 sarı, 4 beyaz) 12/12

25 Aralık topraktan çıkış
14 Şubat ilk pistil

3 hafta öncesine kadar 10 litre saksıdaydı, all Mix ve solucan gübresi dışında bir işlem görmedi toprak

27 litre saksıya aldım, bio light toprak ekledim ve an serisi gübreleri vermeye başladım, tabloya göre

Grow
Bloom
Mikro

Sensizim
Sensi Call extra
Big bud
Bud Candy
Vodoo juice

pH içinde bio down kullandım

Ortalama 2 litre civarı kurudukça suladım, suyum Çeşme suyu 3 gün ağzı açık dinlenmiş

Işık : 3 Sarı, 4 beyaz 340 w Touch
12/12

Sömek henüz göremiyorum yeni filizlenme aşırı gözlemliyorum alt kısımlar taze filiz yaprak dolu

durumlar böyle ustalarım yorumlarınızı rica edeceğim, teşekkürler ❤️

Son düzenleme:

Tommy vercetti

Müptezel
Kanka napmışsın sen hele son foton ufacık bitkide yaprak bırakmamışsın ajslf kanka büyük geçmiş olsun emekler çöp gibi keşke kafana göre iş yapmasaydın

Nazim_Red

Doktor
1 kere de bio down karıştırdığım su ile serinlemesi için sprey yapmıştım, içinde limon tuzu olduğu söyleniyor belki o da yakmış olabilir, ışık mesafem 30-35 cm arası

Nazim_Red

Doktor
Aspirinli su verdim yarın da flash atacağım, an serisi gübre verirken gübreleri karistirmayin deniyor nasıl bir yol izleyeyim,

grow
Bloom
Mikro

sensizim
Sensi Call ekstra
Big bud
Budy Candy
Vodoo juice

bio down da var elimde 5 litreye 5ml atıyordum yine kullanayım mı? An pH dengeliyor diye biliyorum, suyum ağzı açık dinlenmiş musluk suyu

Bütün gübreleri almışsın iyi güzel ama çok fazla besin vermek çok yararlı anlamına gelmiyor. Ph kontrol ediyormuydun ? Gübre yanigida var, streste var, bitki yaşam mücadelesi veriyor resmen. Bu aşamada sadece bir flash at derim toprakta büyük ihtimalle tuz birikti kökler nefes almıyor gibi. Ondan sonrada sadece bloom gübresi ver. Artık 40 50 gram ne alabilirsen başarıdır bu aşamada.

Nazim_Red

Doktor
Bütün gübreleri almışsın iyi güzel ama çok fazla besin vermek çok yararlı anlamına gelmiyor. Ph kontrol ediyormuydun ? Gübre yanigida var, streste var, bitki yaşam mücadelesi veriyor resmen. Bu aşamada sadece bir flash at derim toprakta büyük ihtimalle tuz birikti kökler nefes almıyor gibi. Ondan sonrada sadece bloom gübresi ver. Artık 40 50 gram ne alabilirsen başarıdır bu aşamada.
Teşekkür ederim, diğer gübreleri vermeyeyim mi knk Call mag vs dahil

Nazim_Red

Doktor
Flash atarken pH ayarlı su mu ayarlayayım musluk suyu olur mu?

Birde flash sonrası gübreyi kuruyunca mı vermem gerek ?

muadip

Doktor
Merhaba kankam öncelikle bu bitki senin tecrübeler edindigin bitki olmuş,
Senin yapmis oldugun bence en buyuk hata.
[ 3 hafta öncesine kadar 10 litre saksıdaydı, all Mix ve solucan gübresi dışında bir işlem görmedi toprak ]
Bence bu hem gubreli toprak kulanmissin hem solucan eklemissin. Uzerine gübre vermişsin .
10 lt saksida light mix toprakla devam etseydin gübrelerini takvime göre verseydin bitkinin bu hale gelmezdi.
An gubre yillarca kullandim ph ayarlamana gerek yok .
Elinde tohum varsa hemen bardakta başla daha sonra ufak saksilara 3 lt saksi olur alirsin 12-12 devam edersin toprak light mix kullan sadece gübreleri takvime gore git. Egitim vermene gerek yok .
Flush konusuna gelince bitkiyi kabinden cikar banyoya sok iyice yika toprağı alttan suyun rengi normal akana kadar en son ph ayarli 50 lt su ile yika kabine al .
Bitkide bocek sorunun varmi varsa hic ugrasma kurtaricam diye kes at.
Geçmiş olsun kanka .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********