Kırmızı pistiller

bupenza

Yeni üye
Herkese merhaba, sizlere daha onceki grow seruvenlerimde yasamadigim bir tecrubeyi danismak istiyorum. 2 ay once ak48 photo diye ektigim tohum 45 gun sonra ciceklenmeye basladi photo oldugu icin cok fazla topping yaptim ve lst yaptim ama 45 gun sonra kendiliginden ciceklendigi zaman anladim ki tohum autoymus. suan ciceklenmenin 2.haftasinda ve bu durumda https://ibb.co/Vxsc9Kf fakat bazi pistiller kirmizi cikmaya basladi veya kirmizi olmaya basladi burdakiler gibi https://ibb.co/rx1kWhN ,
https://ibb.co/NpyXPVW nemi asla dusuremedigim icin 77 ve 64 arasi gidip geliyor o yuzden @highthead in dedigi gibi duzenli olarak havalandiriyorum icerde fanlar acik camlar acik ev surekli havalaniyor, hava devirdaimi yapiyorum sunu sormak istiyorum burda anormal bir durum var mi daha once gormedim bu kadar cabuk kizaran pistil, eger varsa kesicem cunku dimmer yuzde 15 20 lerde sicaklik 29 lari buluyor surekli kontrol etmek yordu ve auto oldugu icin o kadar toppingle zarar verdigimi dusunuyorum dogru duzgun hasat verebilicek mi bilmiyorum tecrubeli arkadaslardan fikirleriyle yol gostermelerini rica ederim onceki growlarim autoydu sorun yasamadim bunlara yabanciyim. @Nargile

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bende o sorunu cevabini kafadan bilmiyordum ama benim böyle durumlarda danisttigim bir akill bidik var, onun ifadesine göre bazi Auto genetikelerin pistilleri ciktiktan cok kisa süre icinde renk degistirmesi normal yaziyor. Fazla kelle kesmis olman zarara vermis gibi görünmüyor, bitki stressi atlatmis. Yazik kesme o kadar emek vermissin. Bekle ustalar bir yorum yapsin. normalde 3 hafta gibi bir süre icinde hasata gelir bitkin diye tahmin edeiyorum. Yani ben btkinden vaz gecmem icin bir sebep görmüyorum.

bupenza

Yeni üye
kanka daha once hep denemelerim autolarda kesilen kellelerin hic ise yaramadigini kanitladi bana, yani yapicagi miktar belli kopardigin kafalar sadece hasadi boluyor cogaltmiyor bunu test ettim o yuzden tereddutlerim var tricomlar bile olusmadi, oysa gecmiste bazilarinin yapraklari cicegin ilk haftasi tricom dolmustu. bunlari dusunununce 2 aylik emegi dusununce canim sikiliyor zaten :) en buyuk endisem küf cunku daha once hic gormedim umarim gormem gorsem nasil anlarim bilmiyorum.kesmeyi dusunme sebebim de bana icilicek dogru duzgun sigara vermicekse bu stresten kurtulmak ama sagol fikirlerin icin icime su serptin bakalim devam edelim neler olucak he bide ustalar da iyi seyler yazarsa super olur valla :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka küf beyaz ince telli birbirine karismis sakal gibi görünür ve gelismis bitkide yüksek nemde ortaya cikar genelde, bitkin küf olsa bile ilaci var. Benim akilli bidik auto bitkide kelle kesilmesini tavsiye etmiyor cünki bitki cok hizli ve cabuk büyüyor. Ama sana icilecek cigara verir o kizlar,en azindan torpacdan alacagindan daha kalitelisini. Benim atuo hakkinda tecrübem cok az sadece bir kac kere yetistirdim. Photo nun gözünü seveyim, her sekilde autoya 5 ceker.

bupenza

Yeni üye
evet gercekten oyle auto kafalari ictigim photolar gibi olmadigi icin photo diye ektim ama autodan kurtulamadim , küf bilgisi icin tesekkur ederim umarim basima gelmeden biter bu macera da.

Kankalar aynı olay bendede var. Bitkim foto çünkü çorbacı tohumu. Şu an karanlık periyot olduğu için fotoğraf çekemem ama akşama çekip buraya atabilirim henüz çiçeklenmenin 4. Haftası ama pistiller kızardı. Bi arada Autoların ataları ruderalis adlı bir genetiğe dayanıyor, bitki uzun süreli ışıkla kısa sürede gelişimin tamamlıyor ancak asla thc yüksek olmuyor o yüzden kafası bir foto kafası kadar olmadığı gibi çabuk geçer...
Bol dumanlar kankalar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yukardaki yorumumu okuduysan takma kafa devam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ***** ********** ******** ** ****** ***** * **** * ****** *** *********