Kışı nasıl atlatabiliriz

CahilKush

Doktor
Dostum harbiden orası nasıl bir ortak ışık neyden besleniyor bu arkadaş ? Gübre vermen tabi ki gerekir ama başta iyi hava alan ve iyi ışık kaynağı olan bir yer gerek bunlar yok ise baş çöpe geç birde budama yapman gerekir dalların en altındaki someklerden bu şartlarda hiç bir şey olmaz

Kankalarım çiçek merdiven dairesinde günde 3 saat güneş görüyor hemen yanında bi pencere ve karşısında kapı var arkadaş çayla besleniyor bide yumurta kabuğu ezdim başka hiç bişey vermedim son bir haftadır tepeden çıkan filizler açık yeşil renge dönmeye başladı sarıya doğru gidiyor bide bütün yapraklar aşşağa doğru kıvrılmaya başladı

erşan kuneri

Kıdemli Üye
Kankalarım çiçek merdiven dairesinde günde 3 saat güneş görüyor hemen yanında bi pencere ve karşısında kapı var arkadaş çayla besleniyor bide yumurta kabuğu ezdim başka hiç bişey vermedim son bir haftadır tepeden çıkan filizler açık yeşil renge dönmeye başladı sarıya doğru gidiyor bide bütün yapraklar aşşağa doğru kıvrılmaya başladı
iyi dayanmış bu zamana kadar kanka

Valla daha çiçek çıkartıyor ufak ufak kışı atlatabilirse sömekleri çok sağlam patlatacak gibi hissediyorum şu yapraklar aşşağaya doğru kıvrılıyor ona bi çözüm bulsam yaza çıkartır kendini bide çiçek 1 yaşında filan yaşını almış yani ondan güveniyorum inşallah kışa çıkartır kendini bi gübre tavsiyesi alabilirsem bilir kişiden çok iyi olacak etiketleyip yönlendirebilirseniz minnettar olurum kankalar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***