Küflenme yardım

Selamlar panpalar öncelikle dumanınız bol olsun. 2 aydır kendi çapımda bir grow deniyorum fakat havalandırma sistemi kurmadım, (bez dolapta yetiştirmeme rağmen) sadece içeride ufak bir vantilatör var hava sirkülasyonu için. Nem oranı 50-70 arası genellikle.

Biraz garip bir koku vardı içeride son 1 aydır küf gibi önemsemedim, ama son zamanlarda sömeklerden de kokuyu almaya başladım.

Büyük ihtimal küflendi,( 2 kızım var biri daha sömeklenmedi), ne yapmam lazım ve havalandırmasız growun başka ne eksisi olabilir?? Mallık yaptım üşengeçlikten :D

sef

Üye

Ek olarak havalandırmayı düzelt, gözle görülür küf fazla değil ise kurtarma şansın var, 5-10 güne düzelir ise düzelir düzelmez ise sıfırdan başlasan daha iyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ** ******** ***** ***** hahahaha***** **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******* **** ********** hahahaha** ***** **** ******** *******
    ***** * ***** **** *** hahahaha ******* ******* ********* *** hahahaha**** ******** hahahaha*** ******** ***** ***** hahahaha***** **
  • H happyworld:
    ***** ** ********* **** ** *** hahahaha* **** hahahaha******* ****** ********
  • H happyworld:
    hahahaha ***** **** hahahaha*** ******* ****** ******* *******
    ****** ******* hahahaha** **** ***** *** ******* ****** *****
    ***** ** ********* **** ** *** hahahaha* **** hahahaha******* ****** ********
  • H happyworld:
    ****** ********* **
  • H happyworld:
    *** ***** **** ******* ********** ***** *** ********* ******* ********* hahahaha *** ***** ****** ** ******** ******* ** *******
  • H happyworld:
    ***** ********** ********* ******** ****** **** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** ****** ** ****** ***** ***** ***** ****** ***** ******* **** ******** ********* hahahaha ****** **** *** **
  • H happyworld:
    *** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    +1
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    hahahaha** **** **** ********** **
  • H happyworld:
    ***** ****** *** hahahaha ******* *** *** ******* ********* ********** ******** ********* **
    hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
    +1
  • E Emre77:
    ******** ** hahahaha* ***** ****** ******* hahahaha* ***** ***** ****
    ***** *** ***** *** hahahaha hahahaha ***
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ***** ****** ****** hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
    içiciadam içiciadam: **** ***** ***** ****** ****** hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* **...