Küçük sömekler ile birlikte şeker yapraklarida kafa yapar mı ?

Ü

Üye silindi 36721

Guest
la kafam zaten iyi, yazilanlar hosuma gitti, yapacagim bir cigara daha.:) Ondan sonra kesin negatif olurum:)
Ben cigara ictigim zamanlarda genelde indica içmeyen biriyle muhattap olduğum zaman aşırı ters oluyorum oluyormu sizde de.sonraki grow sativa yetiştiricem full

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Kanka ben sativciyim. Indikayi agzima sürmem, sativa kafayi yasarsin, indika yarim saat sonra yatar uyursun
Ben 2.growumdayim suan ikiside corbacı tohumu 3 de sativa tohum alıp ekicem auto dusunuyorum bu sefer.lemon haze merak ediyorum ismini onceden duydugum için. var mı önerdiğin favorin baska bir genetiğin

istr

Ordinaryüs
Mesela 300 gram hasat aldik hepsi grinderdan gecti bunla kac jointlik cikar onu merak ettim.birde esrarla tutunle sarip ustune extra toz mu koyuyorsun
kanka sigaranın polenleri bazen hiç düşmeyedeniliyor sigara çok yapışkansa, ama örnek vereyim 10gr sigara grindladıktan sonra ekstra bir sigara tozdan çıkartabiliyorum, bir de farklı farklı genetikleri grindlayıp o biriken tozu içersen vay anam vay

Ü

Üye silindi 36721

Guest
kanka sigaranın polenleri bazen hiç düşmeyedeniliyor sigara çok yapışkansa, ama örnek vereyim 10gr sigara grindladıktan sonra ekstra bir sigara tozdan çıkartabiliyorum, bir de farklı farklı genetikleri grindlayıp o biriken tozu içersen vay anam vay
Sanırım kurutmayla alakalı hasattan sonra mesela 15 gun kurutulmus sigara eli yapis yapis yapiyor ama iyice kurumuş sigara yapış yapış değilde toz gibi kaliyor elde

sorma kanka 5 farklı sigarın tozu var girinder da bir kere denedim 2 saat banyoda suyun altında durdum allahım çıkar beni bu kafadan diye :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Tüm trikomlu yaprakları hasatta ayırıp buzdolabı poşetine doldur at buzluğa bir hafta yada 3ay sonra yani ne zaman istersen çıkar ve poşetin içinde iyice ezdir yaprakları Elekli büyük bi grinder al elekli kısma yeterince koy kalanı buzluğa yine sonra içine birkaç küçük civata somunu at ve sallamaya başla cam bir masanı üzerine ve bir kredi kartıyla tozu kenara topla toz dökülmeyi kesince grinderdakiler çöp ikinci partiye geç ve bu yöntemle tüm trikomları al ve kubar nasıl basılır videolarına bak
Yada onuda başka bi arkadaş anlatsın ben çok başarılı değilim o konuda ;)

34Sativa34

Kıdemli Üye
Tüm trikomlu yaprakları hasatta ayırıp buzdolabı poşetine doldur at buzluğa bir hafta yada 3ay sonra yani ne zaman istersen çıkar ve poşetin içinde iyice ezdir yaprakları Elekli büyük bi grinder al elekli kısma yeterince koy kalanı buzluğa yine sonra içine birkaç küçük civata somunu at ve sallamaya başla cam bir masanı üzerine ve bir kredi kartıyla tozu kenara topla toz dökülmeyi kesince grinderdakiler çöp ikinci partiye geç ve bu yöntemle tüm trikomları al ve kubar nasıl basılır videolarına bak
Yada onuda başka bi arkadaş anlatsın ben çok başarılı değilim o konuda ;)
Vay beee helal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ** ********* hahahaha** ******* ****** ****
  • kokokoco kokokoco:
  • Kanka Kanka:
    ***** ***** ********** ******** hahahaha ******** ******** ******** ********* **** ******** * *** ********* ******* ******** **
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* ****** ****** hahahaha* **** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* ****
  • lavrens lavrens:
    ********** ***** hahahaha*
  • Kanka Kanka:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha hahahaha ******* hahahaha ******** **** ****** ******* ******** ** ********* hahahaha*** ****** ********** ********* **** ****** ** ***** hahahaha* ****** ****** ****** hahahaha****** ** ****** hahahaha** hahahaha ***** hahahaha
  • marcoo marcoo:
    **** ****** ** ***** ******** * ******* *** * ****** hahahaha* ****** ***** hahahaha *** **** * **** ********** ******** ** ********** ******* ****
  • lavrens lavrens:
    **** ******* ******* ** ****** ***** ******* ****** ******* ***** ** ******** ****** hahahaha ********* hahahaha** *********
  • lavrens lavrens:
    **** ********* hahahaha ***** ******* ******** ****** *****
  • marcoo marcoo:
    ********** hahahaha ****** ****** ******** ****** **** ****** **********
  • marcoo marcoo:
  • lavrens lavrens:
  • marcoo marcoo:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha hahahaha* ***** ******** ****** ***** ***
  • marcoo marcoo:
    ***** ******** ***** ********* ********* ** ******** ******* ********* *** **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* ***** **** ****** ********** ****** ***** ***** * **** ********* *** ****** ***
  • marcoo marcoo:
    marcoo marcoo: ******** ****