Köftecimi sonunda patlattım

Besyaprakk45

Yeni üye
Kankalar bir haftadır ugrastıgım köfteci tohumunu sonunda filizlendirdim dondurma kabına toprak koyup yavrumu içine attım tohum kabuğunu Cımbız yardımıyla cıkarttım ve Pet şişeyi nem yapsın diye kafasından kesip yavrunun üstüne kapagu açık şekilde koydum bu bitkiyi bir ay out door yapsam bir ay sonra ışık altına alsam yaşarmı acaba bu mevsimde dışarıda lütfen yardım

S

silas

Guest
kanka 10 tl ye, 3 lt saksı torf alsan çoktan sana merhaba demişti. O toprakla yoğurt kabında işkence etme yavrucağa iyi growlar

Besyaprakk45

Yeni üye
kanka 10 tl ye, 3 lt saksı torf alsan çoktan sana merhaba demişti. O toprakla yoğurt kabında işkence etme yavrucağa iyi growlar
kanka peçetede filizlendirdim topraga yeni aldım bugun yarın ilk iş toprak ve saksı alırım teşekkürler bilgi için fakat merak ettiğim bu aylarda dışarıda ne kadar idare eder ışık altına alana kadar

Besyaprakk45

Yeni üye
kanka şuan bir sıkıntı yok gibi görünüyor ama adam akıllı bir saksı ile güzel bir toprağa koysan çok iyi giderdi. tavsiyem 10 lt torf + 10 litre cocopeat alıp birbirine karıştır perlit veya volkanik taşlarla destek yapabilirsin. ama o toprakla devam etmeni tavsiye etmiyorum
Kanka tesekkür ler değerli bilgilerin için yarın ayarlayacağım topragı sen 20 litre saksı mı öneriyorsun ilk basta yoksa kücük saksıylamı baslamalı birde insallah erkek cıkmaz yavrum

Besyaprakk45

Yeni üye
tahminimce gübrende yoktur. ilk growun zaten 500 gram solucan gübreesi 500 gram yarasa gübresi al 3üncü hafta başından itibaren solucan gübresi ile gübrelemeye başla verilen ölçüler doğrultusunda. çiçeklenmeye geçtiğindede yarasa gübresine dön. ph ayarlı su vermeyi biliyormusun ?
Yok kanka bilmiyorum salonda değilde 2 bitkilik bi sistem yapmayı düşünüyorum cob Led 250 wat tahta dolabı yansıtıcı ile kaplama ws hasat da beni çorbcolardan uzak tutsun yeter insallah yeter bana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...