Köftecilerin son hali. YORUM LÜTFEN

Vethekht

Yeni üye
Köfteci binbir zorlukla indoor şekilde bugünlere geldi. Geldi ama hem ruderalis çöktü hem de mecburen biraz erken hasata almak zorunda kaldım. İlk growum. Tavsiyesi olanlar olursa memnun olurum.

Vethekht

Yeni üye
Sativa bitkin knk yapraklarınnı mı içtin ?
Kanka ben kelle uçurmada geç kaldım. İşin açıkçası kıyamadım. Büyüyünce alt dallar çiçeklendi ama gelişemedi. Bende peyder pey budama yaptım. Yaptıkça da kurutup içtim :) üst dallar kaldı. Şimdi onunla hasatını yaptım. Dünden beri küçük PC fanı karşısında astım kuruyorlar. Buradan öğrendiğim kadarıyla curüng de yapacağım. Bakalımartık. Bir tane Sativa şimdi çadırda o photo çıktı. Çiçeklenmeye 12/12 aldım üç gündür ama hiç çiçeklenme yok. Bilgin var mı bu konuda

skankoo69

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bitkim amnesia haze 8.haftasında ama 6.haftadaki bitkiler kadar kelle patlatmiştim bir kere sürekli

yapmam gerekirmi

Kanka ben kelle uçurmada geç kaldım. İşin açıkçası kıyamadım. Büyüyünce alt dallar çiçeklendi ama gelişemedi. Bende peyder pey budama yaptım. Yaptıkça da kurutup içtim :) üst dallar kaldı. Şimdi onunla hasatını yaptım. Dünden beri küçük PC fanı karşısında astım kuruyorlar. Buradan öğrendiğim kadarıyla curüng de yapacağım. Bakalımartık. Bir tane Sativa şimdi çadırda o photo çıktı. Çiçeklenmeye 12/12 aldım üç gündür ama hiç çiçeklenme yok. Bilgin var mı bu konuda
1 hafta daha bkle knk acele etme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**