Köfteci tohumlarından yetişen bitkim automu

Yaqquza

Yeni üye
Arkadaşlar selam yaklaşık 50 günlük bitkim de fotolarda görülen fistüller çıktı.
Henüz çiçeklenmeye almadıgım halde bu fistüller gelişmeye başladı acaba ciceklenmeye girmiş olabilirmi. 
Şimdiden teşekkürler ? 

https://imgyukle.com/i/yy4scR

https://imgyukle.com/i/yy4Bee

Lord Pablo

Yeni üye
Aynı durumu yaşadım. Köfteciden auto çıkmaz pek ama olabilir de denildi ::) ben 40. Günden sonra 12/12 ye geçtim. Gayet iyi devam ediyorlar şimdilik

Yaqquza

Yeni üye
Cvp: Köfteci tohumlarından yetişen bitkim automu

Cevap verdiğin için teşekkürler dostum.

Peki sence benim 12/12 ışık düzenine alma vaktim gelmişmi? Bitki çiçeklenmeye başlamış degilmi ?

Lord Pablo

Yeni üye
Kesinlikle çiçeklenmeye başlamış. Bana birisi 18/6 da olur 12/12 de olur demişti. 12/12 daha erken olur daha az verim olur. Karar senin. Dumanın bol olsun

Jebitta

Yeni üye
Hacım selamlar,

Aynı durum bende de oldu. Köfteciler auto çıktı. 18/6 devam etmelisin bence auto kabul edersek tohumu. Çünkü çiçeklenmeye gireli nereden baksan 1-2 hafta olmuş.

Sevgiler.

Yaqquza

Yeni üye
Cvp: Köfteci tohumlarından yetişen bitkim automu

Yardımlarınız için teşekkürker şimdilik 18/6 da devam ediyorum. Kabinde farklı tohumdan çıkan muhtemel photo bitkilerde var onlar henüz küçük, onların büyütme süresini uzun tutmuş olurum.
Diğer bi sorum bloom gübrelerine başlamalımıyım artık zamanı gelmiş midir?

Arkadaşlar merhaba photo yada auto nasıl anlıyoruz .birinden aldık tohum ama ne olduğunu söylemiyor .sadece silver haze diye biliyor .
2 .sorum da 2 sefer sistemi bozdum .
Yavrular 2 haftalik .balkona saklayıp orda kaldılar .
Sistemi yine kursam mi yoksa onlar dan artık bi hayır gelmez mi .

Lord Pablo

Yeni üye
Bunun tek yolu var. Kendiliğinden çiçeğe giriyorsa autodur. 12/12 ye almadan girmiyorsa çiçeğe photodur

Teşekkür ederim şimdi tek sorunum 2 gün yeri değişen sistemi bozduğum 1 haftalık tohumlar yine sistemi kurup yerine alsam kaldı yerden devam eder mı yoksa küsüp bana artık çöp mu oldular :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
    T Tatata: ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* ****...