Köfte G Grow Devam

kush1925

Üye
kankalar sa yorumlarınızı bekliyorum 4 Kasımda başladım ancak 25-30 gün kadar camın önünde durdular 2 haftadır falan çadırdalar , 1 haftadır suyu 300 ml veriyorum haftalık olarak 100 ml arttırıyorum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Görüntü güzel calmag vermeyi unutma iyi izle erkek çıkma ihtimali var hemen ayırmak için hergün incele bitkileri

Byfendi

Kıdemli Üye
Yani birisi dişi, birisi %30 dişi cikabilir, diğeri erkek cikacak gibi... :) sonucunu bekliyoruz. Sol arkadaki erkek en sağdaki dişi sol alttaki dişi olabilir de diyorum? Bol şans.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Erkekte emin olmadan kıyma bitkiye iyice eminnol keseler çıktı gibi döllemiyo olgunlaşma zamanı var sonra patlıyo iyice emin olunca infaz et

kush1925

Üye
kankalar yapmayın yavv :/ takipteyim erkek çıkarsa imha edeceğim dediğiniz gibi, erkek cıkınca sömek dalında tohum gibi tomurcuk atıyor doğru mu ?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Dorufur ama iyice emin ol hemen belli olmaz zaman ister

kush1925

Üye
kankalar günaydın yeni fotolar geldi dişi mi erkek mi belli olmuş mu bakabilir misiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    +1
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
    NewGardener NewGardener: ****** ***