Jack Herrer Auto

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
çiçeklenmenin kaçıncı haftasındasın 5. haftaya girmiş gibi yada 6 overdrive'a ben 6. hafta başladım dostum çokta yararını gördüm budamaya çiçeklenme haftasında yapsaydın daha iyi olurdu evet ışığı engelleyen yaprakları alabilirsin ama ufak bir tüyo bir sümeğin her iki tarafındaki yaprağın ikisini birden alma önce birini sonra 2,3 gün sonra öbürünü almanı tavsifte ederim...

TK1925

Yeni üye
çiçeklenmenin kaçıncı haftasındasın 5. haftaya girmiş gibi yada 6 overdrive'a ben 6. hafta başladım dostum çokta yararını gördüm budamaya çiçeklenme haftasında yapsaydın daha iyi olurdu evet ışığı engelleyen yaprakları alabilirsin ama ufak bir tüyo bir sümeğin her iki tarafındaki yaprağın ikisini birden alma önce birini sonra 2,3 gün sonra öbürünü almanı tavsifte ederim...
Ustam yaptım dediklerini zaten seninle büyüttük resmen kızı emeğin büyük sağolasın :) bu arada auto diye hiç dikkat etmedim kaçıncı haftada çiçeklendiğine . ufaktan sona yaklaşıyoruz sanırım ben bugün başlıyorum overdrive yarında diğer yaprakları alcam nasipse . over drive geçince kullandığım gübreleri kesmelimiyim yoksa aynı şekil devammı

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Ustam yaptım dediklerini zaten seninle büyüttük resmen kızı emeğin büyük sağolasın :) bu arada auto diye hiç dikkat etmedim kaçıncı haftada çiçeklendiğine . ufaktan sona yaklaşıyoruz sanırım ben bugün başlıyorum overdrive yarında diğer yaprakları alcam nasipse . over drive geçince kullandığım gübreleri kesmelimiyim yoksa aynı şekil devammı
Dostum onuda şöyle yaparlar overdrive 6, haftadan sonta son haftanın bir önceki hafta haftaya kadar verilecek bazıları sadece sondan 1 önce başlamanız lazım diyor ben o aşamayı geçtim benimki hasat olacak sen ise bir bak emin değilim hatta banada söyle sevinirim buradan araştırabilirsin ? gübreleri kesmiyorlar ama bitkinin grova ihtiyacı kalmıyor onun dışında 1 lt suya 2m bloom 2 ml topmax 2ml overderive devam edebilirsin yine 3 veya 1 ml humik asit atmayı unutma ama 2 blom 2 topmax 2 overdrive beni uyaracaklardır tam emim değilim bazıları sanırım top max 4 ml falan çıkıyor onuda gören birisi söyler zaten bu değerleri bilen arkadaşlardan alırsın...

GrowerDgn

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********