Jack herer auto günlük tarzı

maxbedo

Yeni üye
Selam dostlar 20. Günde topping işlemi yapmıştım 1-2 gün gelişimi durdu şuan büyümeye devam ediyor boyutu vs sizce nasıl biobiz starter pack gübreleri kullanıyorum + olarak boş sulamalarda CalMag eklemeye basliycam görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyorum bitki için. Birde lst e başlanır mı şuan

16.04.2024
27. Gündeyiz Jack hererimiz ciceklenmeye başladı hafiften lst denemesi yaptım bi görüntüyü bırakıyım size. tam istediğim şekli veremedim bı garip geldi de bana siz daha iyi bilirsiniz yorum önerinizi bekliyorum.

24.04.2024
35. Günde gelişim yavaştan devam ediyor zamanım çok olmadığı için fotoğraf net değil ışık yansıma yaptı

Son düzenleme:
Selam dostlar 20. Günde topping işlemi yapmıştım 1-2 gün gelişimi durdu şuan büyümeye devam ediyor boyutu vs sizce nasıl biobiz starter pack gübreleri kullanıyorum + olarak boş sulamalarda CalMag eklemeye basliycam görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyorum bitki için. Birde lst e başlanır mı şuan

Selam kanka her şey yolunda eline sağlık ☺️ . Lst, iyi olur başlarsan. önerim fotoya göre, bize doğru yatır bitkini. Kolay gelsin.

Selam,auto ya topping yapılmamalı yazıyor birçok yerde forumda.Ben yeni başlıyorum merak ettiğim için soruyorum.Konuyu takip edicem.Birde işlemi yapmadan önceki hali varsa foto daha anlaşılır olur bilmeyenler için.

Yesil888

Ordinaryüs
Topping her bitkiye yapilmali, yapilmaz ise iste böyle tek dal olarak uzar gider, topping yapilinca yanlaradan daha cok sömek dali verir bitki.

Silas

Müptezel
çiçeğe girene kadar 2 sulamada 1 calmag takviyesi yap, çiçeğe girdikten sonra 3 sulamada 1 yap.
toping işleminden sonra gelişimin durması doğal süreç, growu ortalama 10 geri atar ama ana kelle sayısı 2 katına çıktığı için buna değer.
Bu aşamada lst yapıp bitkinin gövdesini yavaş yavaş 45 derece yana yatırırsan çok faydasını görürsün. Gelişim sana yavaş gelmesin, gidişatın çok çok iyi, bundan sonra bitkilerin çıldıracak ve çok hızlı büyüyecek, bebekliğini ergenliğini atlatmış yani adam olur yakında :)

maxbedo

Yeni üye
Selam,auto ya topping yapılmamalı yazıyor birçok yerde forumda.Ben yeni başlıyorum merak ettiğim için soruyorum.Konuyu takip edicem.Birde işlemi yapmadan önceki hali varsa foto daha anlaşılır olur bilmeyenler için.

Topping yaptığım gün çektiğim foto bu görüntü biraz kötü çıkmış ama gene az çok belli oluyor

maxbedo

Yeni üye
çiçeğe girene kadar 2 sulamada 1 calmag takviyesi yap, çiçeğe girdikten sonra 3 sulamada 1 yap.
toping işleminden sonra gelişimin durması doğal süreç, growu ortalama 10 geri atar ama ana kelle sayısı 2 katına çıktığı için buna değer.
Bu aşamada lst yapıp bitkinin gövdesini yavaş yavaş 45 derece yana yatırırsan çok faydasını görürsün. Gelişim sana yavaş gelmesin, gidişatın çok çok iyi, bundan sonra bitkilerin çıldıracak ve çok hızlı büyüyecek, bebekliğini ergenliğini atlatmış yani adam olur yakında

:)
Yorumlar için teşekkürler dostlar soylediklerinizi dikkate Alıcam arada bir buraya güncel fotoğraf atarım benim gibi yeni başlayanlara da fikir olur en azından

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****