Indor grow a set kuruyorum yardım lazım kankalar

Frat_ntul

Yeni üye
Selam kankalar, indor grow 5.6 auto icin çadır, ışık, karbonfiltre, pervane vs grow icin gerekli asgari bütün malzemelere ihtiyacım var koku olayı olmaması icin +tavsiylerinizi bekliyorum. 2 gün sonra yari yolda birakmicak bi set düşünüyorum kankalar ne kadar uygun olursa o kadar çabuk temin ederim . Link te atarsanız sevinirim kankalar. Şimdiden teşekkürler

S

silas

Guest
Sistemi kurarken ışığa odaklan kanka, sistemde verimini en çok etkileyecek item ışık, ışığın ne kadar iyi olursa hasadın o kadar çok bitkilerin o kadar mutlu olur. Bütçe yazarsan deneyimli arkadaşlar yardımcı olur. Bol hasatlar kanka.

Frat_ntul

Yeni üye
Kanka 6 auto bitkinin iyi hasat vermesi için en düşük bütçeyle nasıl bi set kurulur fiyatı ne olur bu şekilde bi set kaça mâl olu4

Metgen7

Kıdemli Üye
Kanka 6 auto bitkinin iyi hasat vermesi için en düşük bütçeyle nasıl bi set kurulur fiyatı ne olur bu şekilde bi set kaça mâl olu4
Kolay gelsin ilk önce ama bu şetlerden al fakat 120 mt. Olsun taban ve daha bunun ustune harcarsın abi extra gübre alırsın nem maknasi alırsın gün geçtikce şunuda alım bunuda alım dersin kış yaklasıyor

Frat_ntul

Yeni üye
Bak biraderim 120*120 lik alana sen 6-7 tane bitki sokarsan orası allak bullak olur dallar birbirine girer bitkilerin cılız kalır. Asgari tutarla fazla verim almak istiyorsan alanı küçük tut derim 100*100 bi kabin al hazırlarından eğer bütcen yeterse mars hydro ts2000 okadar çıkamam dersen mars hydro ts1000 al at içine 2-3 saksı 20şer litrelik olsun birde kabine uygun havalandırmayı alırsan tadından yenmez o dediğin 6-7 bitkiyle aynı miktar hasatı alırsın rahat ol
Kanka şimdi olay şöyle aile evinde kalıyorum bizimkiler 5.6 ay yurdışında dönmezler eve bende bu boşlukta kendime yapabildiğim kadar stok yapmanın peşindeyim hesaba vurdum zaman bitki başına 100-120gr alsam 6.7× le yaptimmi beni anca kurtarır kanka buna gore bi set kuralım dusuncelerini set önerilerini bekliyorum

babamango

Yeni üye
Bütçen ne bilmiyorum ama bu şekilde hazır setler var dostum;

Bu seti bu şekilde almak bütçe olarak karlı bişeymi bilmediğim için soruyorum
https://urun.n11.com/sera-malzemeleri/bitki-yetistirme-kabini-cadiri-80x80x180-cm-P439624012 bu kabin iyimidir beyler sizce birde

babamango

Yeni üye
Kanka ben bu şekilde buradan aldım zaman kaybetmemek için ve tek bir siteden aynı anda gelsin diye ancak sen iyi bir araştırmayla bir birine uyumlu daha uyguna bir set toplayabilirsin.

Bende bunun aynısından almayı düşünüyorumda kanka bu sistemde 3 photo yetişirmi ? Sen ne yetiştiriyordun ?

skaffa

Yeni üye
Bende bunun aynısından almayı düşünüyorumda kanka bu sistemde 3 photo yetişirmi ? Sen ne yetiştiriyordun ?

Ben bunda 3 photo yetiştiriyorum ama deneyimli arkadaşlar sığmayacağını söylemişti baştada bana. Ben ne olur ne olmaz büyürken ölür diye 3 tane ektim 3 büyüyor şu an da olay sığmayacağı noktasına geldiğinde bir alternatif düşüneceğim kanka. En iyisi 2 tane yetiştirmen 3 tane fazla geliyor yani.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********