Indoor olarak kurdugum sistem bi goz atin

Adrianbitkin

Yeni üye
Merhaba arkadaslar

Indoor yapiminda yeniyim ve elimden geldigi kadariyla ilk etapta dusuk butceli kurabildim.

400w hps
400w mh
Cift donusturuculu balast
Duy icin reflektor
Fan
Kutu olarakta muz kolileri icini aliminyum kapladim

Bu linkten resimlere bakabilirsiniz.
https://imgur.com/gallery/gdVJBGP

Arkadaslar 4 saksi yerlestirdim simdilik amacim bu kabinde 4 saksiyi sorunsuz sekilde yetistirmek bi goz atin ve sizce ilk etapta ideal mi bu kabin ve 2 ay sonra bi kat daha muz kolisi koyucam kizlarim buyuyunce isiga yakin olmasin diye fikirlerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum

Bol dumanli ve bol hasatli gunler icin yesili seven kardeslerim

em25car

Yeni üye
ilk etapta işini görür fakat büyüdükçe yer daralacaktır  ve yeterli gelmeyecek  4 saksı yerine  2 saksı yap yada kabini büyüt

Adrianbitkin

Yeni üye
Cvp: Indoor olarak kurdugum sistem bi goz atin

em25car' Alıntı:
ilk etapta işini görür fakat büyüdükçe yer daralacaktır  ve yeterli gelmeyecek  4 saksı yerine  2 saksı yap yada kabini büyüt

Zaten 2 ay sonra ustune bi sira daha muz kolisi koyucam ki isik yapraklari yakmasin diye bro

Kanka alan dar ha 4 ha 2 bitki aynı hasadı alırsın bence 2 bitki yetiştir ondan sonra diğer 2sini koku sıkıntın yok heralde

Adrianbitkin

Yeni üye

Night guy' Alıntı:
Kanka alan dar ha 4 ha 2 bitki aynı hasadı alırsın bence 2 bitki yetiştir ondan sonra diğer 2sini koku sıkıntın yok heralde

Bro koku sikintisi yok alani genisletsem biraz daha ama reflektor koydum kartonlarin uzerine ki dursun diye difer turlu ev kira oldugu icin tavana ip baglama vs yapamiyorum 4 saksi denicem burda bakalim nasil bi hasat alicam

SrgNRoweN

Yeni üye

Adrianbitkin' Alıntı:
Night guy' Alıntı:

Bro koku sikintisi yok alani genisletsem biraz daha ama reflektor koydum kartonlarin uzerine ki dursun diye difer turlu ev kira oldugu icin tavana ip baglama vs yapamiyorum 4 saksi denicem burda bakalim nasil bi hasat alicam

Kanka bana soracak olursan alan çok küçük 4 bitki için ilerleyen zamanda da çok fazla büyüyeceğini sanmıyorum alanı o yüzden gel 2 bitki yap sen yazık olur bitkilere.

Dumanın bol olsun

szrlkrsii

Müptezel
kanka folyo yerine mylar diye bi yansıtıcı var ondan alıp az daha açarsan arayı 4 bitkiyi güzel yetiştirirsin 400w hps lamba yeter

doktor1453

Yeni üye

szrlkrsii' Alıntı:
kanka folyo yerine mylar diye bi yansıtıcı var ondan alıp az daha açarsan arayı 4 bitkiyi güzel yetiştirirsin 400w hps lamba yeter

Dostum adam 2018'in 6. Ayında acmis konuyu simdiye kadar yapmis biseyler hasati bitirmiştir :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
    SariTursu SariTursu: ******* ***** ****** ******