ilk kızlarım

goplu

Yeni üye
Merhaba kankalar, 2 adet kızım var aynı anda toprağa verdim ikiside şu an bu şekilde, ilk growum ekipman ve bilgi olarak oldukça eksiğim var elimden geleni yapıyorum. Fotoğraflardan görebildiğiniz kadarıyla kızlar hakkında yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi dinlemek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka selam, bitkiler kac günlük, ısı ve nem ne durumda ışığın ne vs böyle bilgilerinide yazarsan arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar.

HighMann

Müptezel
bitkiler kaç günlük ışık ne kullanıyosun sulama sıklığın nedir genetik nedir sulama şeklin yanlış başından bi söyleyim sulamanı bitkinin 3-5 cm çevresine yap ki bitki köklerini iyice salsın toprakta suyu arasın ki kök salsın toprak kurumadan su verme sulamanın günü yoktur parmağını toprağa sok topaklanıyorsa su verme 3 gün olur 4 gün olur kontrol ederek ver takipteyim ++

Lowmembers

Müptezel
Merhaba kankalar, 2 adet kızım var aynı anda toprağa verdim ikiside şu an bu şekilde, ilk growum ekipman ve bilgi olarak oldukça eksiğim var elimden geleni yapıyorum. Fotoğraflardan görebildiğiniz kadarıyla kızlar hakkında yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi dinlemek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bro sen imkanların ve kullandıkları konusunda bilgi ver ki bizde sana kendimizce bisiler diyek ^^ detaylari yazsaydın iyiydi. Iyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Taha2580:
  • T Taha2580:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ******* ****** ********** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** *** ****** ****** ******* ***** ****** hahahaha******* *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ***** **
  • ax-b ax-b:
    ********* ***** * ********** **** hahahaha*** ** ***** ********
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* ****** **
  • New Rookie New Rookie:
    **** ******* **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ** *** ** ***** ***** **** ******* ****** hahahaha* ******** ********** ******* ********* **** ** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
  • L lityum:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ****** ********* hahahaha****** **********
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha ******* ********* ****** ** ***** ****** hahahaha** ******* *** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • kokokoco kokokoco:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ******** ******** ********** ******* ***** ******
    Kafirimam Kafirimam: hahahahahahahaha ******** ******** ********** ******* ***** ******