ilk growum ilk cocugum ölüyor help

noone

Üye
toprak kurumu ıslakmı ayıkamadım, sulamanla alakalı bir sorun gibi duruyo kanka. sularken bokunu çıkarma 2-3 güne kuruyacak şekilde sula toprak tamamen kurumadan su verme. parmağını sok saksıya 2cm kadar elin nemleniyorsa daha suya ihtiyacın yoktur

ochizir

Üye
toprak kurumu ıslakmı ayıkamadım, sulamanla alakalı bir sorun gibi duruyo kanka. sularken bokunu çıkarma 2-3 güne kuruyacak şekilde sula toprak tamamen kurumadan su verme. parmağını sok saksıya 2cm kadar elin nemleniyorsa daha suya ihtiyacın yoktur
aynen dedigin gibi sanırım kral. peki kendini toplar mı? bide diğer çiçegide lst yaparken kırdım cok hafif büküldü terso bi yerinden https://imgyukle.com/i/5eW2tb
böyle oldu lstyi boşkoydum bende https://imgyukle.com/i/5eljko bu hale getirdim acaba kendisini toparlar mı dalı falanda kırılmadı direkt gövdeden hasar aldı

noone

Üye
bantla yada telden Y şeklinde bi dirsek yapıp dik toprağa altından destekle dalı, toparlar o. varsa revive ekle bidahaki sulamanda.
diğer sulama problemi çok ciddi bi sorun değil ama yapmamaya çalış, her terslik kızın için stress, sen nasıl stresliyken odaklanamıyosun dikkatin dağılıyo oda öyle farksız senden. İyi growlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha ***** *** ******* ********* ********
    +3
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ********* ********* ******** ***** **** ******** **** ***** ******* **** hahahaha*** hahahaha* ***** hahahaha* ** hahahaha**** ********* ***** ***** hahahaha** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** **** ********* ****** ******** ***** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** hahahaha* ********** ***** *** ** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ** ****** hahahaha ***** ******* ****** **** ***** ****** *** ********* ***** *******
    +2
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** ****** hahahaha hahahaha*** ****** **** ****** ***** **** ** ****** hahahaha ***** ******* ****** **** ***** ****** *** ********* ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********** ****** ******** ********* ** ********** ** *** ***** ****** ********* **** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ********** ***** ********* **** hahahaha* ********* ******* ********* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ** ****** hahahaha ****** ****** **** **** hahahaha *** ********** hahahaha*****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ******** hahahahahahahaha*** ********** ***** ********* **** hahahaha* ********* ******* ********* **********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ******** **** ***** ******** ******** ******* *** ***** ****** ******** ** ****** hahahaha ****** ****** **** **** hahahaha *** ********** hahahaha*****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ****** **** ****** *** ********** ****** ******** ********* ** ********** ** *** ***** ****** ********* **** *********
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ** ********* *** *******