ilk deneyim

getm3out

Yeni üye
beyler ilk deneyimim 5 6 duman aldım 10 15 dk sonra kafası geldi 1 saat gülme eğlenceli vakit okey ama sonrasındaki 2 3 saat zehir oldu bana organlarımda yanma nefes almada zorluk burdan kalkamıycam ölme kaygısı vs yani anlıyacağınız bad trip gibi bir şey yaşadım bir daha böyle bir şey yaşamamak için ne yapmam gerekiyor acaba ottan dolayımı bilginiz varsa yazar mısınız bilinçlenelim

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-03-18 at 00.43.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-18 at 00.43.26.jpeg
    63.7 KB · Görüntüleme: 46

Yamadu

Yeni üye
Cvp: ilk deneyim

getm3out' Alıntı:
beyler ilk deneyimim 5 6 duman aldım 10 15 dk sonra kafası geldi 1 saat gülme eğlenceli vakit okey ama sonrasındaki 2 3 saat zehir oldu bana organlarımda yanma nefes almada zorluk burdan kalkamıycam ölme kaygısı vs yani anlıyacağınız bad trip gibi bir şey yaşadım bir daha böyle bir şey yaşamamak için ne yapmam gerekiyor acaba ottan dolayımı bilginiz varsa yazar mısınız bilinçlenelim

Sigara olsa yerinde duramazsın kanka covid-19’dur o:))

Ü

Üye silindi 14998

Guest
Minik bir anksiyete nöbeti yaşamışsın dostum. Yüksek thc oranı bu nöbetleri tetikler. Psikolojik bir durum günlük yaşamın stresi yada yaşadığın bir olayın stresi, travması ile ortaya çıkarlar. Korku temellidir. Bir daha benzer bir durumla karşılaşırsan burnundan derin nefesler alıp vermeye çalış. Zihnini sakinleştir. Aslında herhangi bir sorun olmadığını,ölmeyeceğini,bir zarar görmeyeceğini söyle kendine. Dikkatini kendinden dışarı,etrafa vermeye çalış. Kısaca anda olmaya çalış, korkularında kaybolma. Geçmiş olsun.

getm3out

Yeni üye
Cvp: ilk deneyim

Sintharia' Alıntı:
Minik bir anksiyete nöbeti yaşamışsın dostum. Yüksek thc oranı bu nöbetleri tetikler. Psikolojik bir durum günlük yaşamın stresi yada yaşadığın bir olayın stresi, travması ile ortaya çıkarlar. Korku temellidir. Bir daha benzer bir durumla karşılaşırsan burnundan derin nefesler alıp vermeye çalış. Zihnini sakinleştir. Aslında herhangi bir sorun olmadığını,ölmeyeceğini,bir zarar görmeyeceğini söyle kendine. Dikkatini kendinden dışarı,etrafa vermeye çalış. Kısaca anda olmaya çalış, korkularında kaybolma. Geçmiş olsun.

eyvallah kral bir daha olmaması için korkmamak lazım yani

R

Ripley'sOG

Guest
Dostum genetikle alakalı hibrit kafası işte ilk olduğu için anlamamışsındır sativa ile başlayıp Indica devam eden genetikler var.o ağırlık etkisi indicanin tas etkisi o anda panik yapmak yerine relax ol keyfine bak git uyu ya da film izle ilk olduğu içinde hafif ağır gelmiştir ama zarari gelmez birazda piskolojik geçmişten kimyasaldan felan kalan kuruntulardir onlar keyfini çıkar

Kanka

Administrator
Yönetici
Öyle sigara geçse elıme oturur yarınım yok gibi içerim , değerini bil alışınca çok özlersin ::D sorunun tamemen psikolojik kanka

Fallinweed

Yeni üye
Knk ot bilindiği üzere nabız artışı yapar ve tansiyonunda da değişiklikler meydana getirir. Bundan ötürü çarpıntıyla beraber bir kaygı problemi yaşamışsın. Gayet doğal. Her müptezelin başına illaha gelmiştir. Burnundan diyaframına derin nefesler çekerek ağzından 4-5 saniye olacak şekilde yavaş yavaş ver. Bunu 5-10 dakika tekrarlarsan nabzının normale döndüğünü göreceksin. Saatler boyu devam ediyorsa daha hafif bir şekilde tüketmeye çalış. Bünyen alıştıkça içebildiğin miktar zaten artacaktır ama önemli olan nasıl kafa yaşadığın içtiğin miktar değil.

Good tripler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • respectx respectx:
    *** ***** ********* ********** ******* ***** hahahaha********* **
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha*******
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha* ***** ****** ***** ********* ****** **** ****** **
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    +1
  • respectx respectx:
    hahahaha
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
    ****** ****** ** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ****** **** hahahaha
  • respectx respectx:
    ***** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ********* ***** hahahaha**
  • respectx respectx:
    ****** ******** ***** ****** ** ***** ** **** ***** ********* ***** hahahaha**
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha**
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ***** ******* *** **** **** ****** * ******* *** ****** *** **** *****
  • respectx respectx:
    ***** * ******* *** ******* hahahaha*** ***** ********** ********
  • Tokarev Tokarev:
    **** ***** ** ******* hahahaha ******** ***** ******* *** **** **** ****** * ******* *** ****** *** **** *****
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** **** ******** ******* hahahaha*****
    +1
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    gorilladam gorilladam: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha