iki ışık arasında kaldım?

bursalı23

Yeni üye
beyler 6 bikti için ışık bakıyorum bütçe pek fazla yok 2 sinden hangisi sizce tasarruf edeyim diyorum.

bursalı23

Yeni üye

Yesil888

Ordinaryüs
6 bitki icin 150X150 cm kabin lazim, 8-10.000 tl arasi. Bence kabini kendin yap, parayi isiga ver. Bu isiklar cok isi veriyor, tavsiye etmem, bence bütceyi zorla Quantum Bord al. Ayrica elektirik parasida cok fazla gelir. 6 bitkiye 600 watt SHP lazim, trafoda 250 watt ceker, saatte 850 watt kanka, hesap et günde 18 saat, Ayda ne olur.

bursalı23

Yeni üye
6 bitki icin 150X150 cm kabin lazim, 8-10.000 tl arasi. Bence kabini kendin yap, parayi isiga ver. Bu isiklar cok isi veriyor, tavsiye etmem, bence bütceyi zorla Quantum Bord al. Ayrica elektirik parasida cok fazla gelir. 6 bitkiye 600 watt SHP lazim, trafoda 250 watt ceker, saatte 850 watt kanka, hesap et günde 18 saat, Ayda ne olur.
kanka uygun gördüğün önerdiğin ışıkları atarmısın

Yesil888

Ordinaryüs
Ya sponsorun isiklrina bak, yada o kabin icin mars TS 3000 öneririm sana, bitkilerin kudurur, biraz pahali ama verdigin paranin karsiligini fazlasi ile alirsin. Link atmak yasak kanka, googla yaz, "mars hydro bursa" diye bulursun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov: