idrar temiz çıkarsa işlem yapılır mı?

merhaba arkadaşlar maalesef 2 ay önce talihsiz bir olay yaşadım, ve kazayla vefat eden arkadaşımın ölümüne tanık oldum. 3 kişiydik diğer arkadaşım esrar içtiklerini söyledi fakat ben içmedim dedim, ifademizi aldıktan sonra idrar testine götürdüler. arkadaşım pozitif bense negatif çıktım. üzerimizde herhangi birşey yoktu. içtikleri sigarayıda zaten vefat eden arkadaşımız uzatmıştı. testim negatif çıkmasına rağmen bir işlem yapılır mı. Ertelemem bulunuyor. haliyle kaygılıyım. şimdiden teşekkürler.

MalrukLord

Doktor
merhaba arkadaşlar maalesef 2 ay önce talihsiz bir olay yaşadım, ve kazayla vefat eden arkadaşımın ölümüne tanık oldum. 3 kişiydik diğer arkadaşım esrar içtiklerini söyledi fakat ben içmedim dedim, ifademizi aldıktan sonra idrar testine götürdüler. arkadaşım pozitif bense negatif çıktım. üzerimizde herhangi birşey yoktu. içtikleri sigarayıda zaten vefat eden arkadaşımız uzatmıştı. testim negatif çıkmasına rağmen bir işlem yapılır mı. Ertelemem bulunuyor. haliyle kaygılıyım. şimdiden teşekkürler.
negatifse çıkmaz bir şey. ifadeleri düzgün verirlerse tabi. kalkıp da sigarayı senin getirdiğini söylerse diğer eleman uzar olaylar.

Diğer arkadaşın senin içmediğini ifadesinde belirttiyse direkt takipsizlik alır hayatına devam edersin birebir yaşadığım olaydır. Diğer arkadaşın beraber içtik derse savcının kararına göre ilk mahkeme de beraat alır hayatına devam edersin. Stres yapman gereken bir şey yok gibi. çok geçmiş olsun. Arkadaşın huzur içinde yatsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha*** ******** ******** **** ***** **** ******* ********
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ** ******** ***** ******** ****** ** ******* ** ****** ****** *** ******* *******
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha*******
  • K keyifpezevengi:
    ******** ***** ***** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ***** *** ** *** ** * ***** ***** ******* hahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    *** ******* ******** ** ** **** ***** ****** ** hahahaha***** ***** ***** **
  • K keyifpezevengi:
    ***** ********* **** hahahaha** *** ******** ***** ********
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    **** ***** *
  • deyorke deyorke:
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha
  • K keyifpezevengi:
    *** **** **
  • K keyifpezevengi:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ******** hahahaha ****
  • K keyifpezevengi:
    hahahahahahahaha
  • K keyifpezevengi:
    ***** ********* ******* ****** ******** **** ******** ****** **
  • deyorke deyorke:
    *** ****** **** *** ***** hahahaha ** ***** **** **********
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ******** ********** ****** ****** ******** hahahaha
    S SuperKafa: hahahaha*** ******** ********** ****** ****** ******** hahahaha