Işıklar kapalıyken kabini nasıl ısıtabiliriz? [Düşük maliyetli önerilerinizi bekliyorum kankalar]

Almora

Kıdemli Üye
knk karbon ısıtıcılar var 100 150 200 w lık boyutuna göre cekiyor en uygun onlar baska aklıma gelmiyor

Almora

Kıdemli Üye
1x1x2 alan için hangisi gider kanka onun?
kanka örnek https://www.trendyol.com/gazi-kuluc...kumes-zemin-ofis-oda-ayak-isitici-p-331921241 bu var 125x80 demıs kabının ıcıne göre ayarla boyutu cok kucuk olmayacak sekılde lınkte attıgım 300w cekıyor bılgın olsun cok güzel rakamlar bunlar 60x60 varken 50x50 almıstım 15 dakıkada ıcerıdekı derece degısıyordu sadece 129 w cekıyordu satıcıyı bulamadım sımdı aldıgım yerın kapatmıs sanırım

kanka örnek https://www.trendyol.com/gazi-kuluc...kumes-zemin-ofis-oda-ayak-isitici-p-331921241 bu var 125x80 demıs kabının ıcıne göre ayarla boyutu cok kucuk olmayacak sekılde lınkte attıgım 300w cekıyor bılgın olsun cok güzel rakamlar bunlar 60x60 varken 50x50 almıstım 15 dakıkada ıcerıdekı derece degısıyordu sadece 129 w cekıyordu satıcıyı bulamadım sımdı aldıgım yerın kapatmıs sanırım
22-25 arası sabit tutsa bana kafi kanka, sanırım yeter bu ürün o alana

Şöyle bir ürün var birde. Set değerlerini giriyorsun örneğin 22 derecede açıl, 26 derecede kapan gibi o sizin yerinize açıp kapama işlemini yapıyor. Kuluçka termostat diye googleda aratırsanız daha uygun fiyatlıları çıkabilir karşınıza. 1500W destekliyor.

selam kanka sanırım buna bir adet de seramik ısıtıcı bağladık mı işimizi çözer :)

Cannabise gönül vermiş dostlarım herkese selamlar..
ışıklarım kapalıyken kabini içi sıcaklığım epey düşüyor biraz daha devam ederse sanırım gelişim duracak.
kabinin içini ucuz maliyetle nasıl ısıtabilirim?
daha önce bu işi yapmış dostlarım yeşillendirirse çok memnun olurum...
herkese bol dumanlar
Not: Kabin boyutu 1x1x2
Kanka googlea bitki ısıtıcı yaz metler çıkıyor elektrikli battaniye mantığında onlar işini görür

Oci137

Yeni üye
Aklıma bir fikir geldi ama mantıklı mı siz de değerlendirin. En azından benim için önemli olan benden çıkacak paradan ziyade elektrik faturasına yüklememek ve dikkat çekmemek. Isıtıcı fanlar, karbon ısıtıcılar vs bunlar minimum 1000 w çekiyor bazıları 2000 w. Günde 6 saat bile çalıştırsan bile ciddi fatura çıkıyor. Aydınlık evrede ışıklarınında çalıştığını düşünürsen direk etiket olma ihtimali var. Elektrik yerine başka bir enerji kullanmak gerekirse en mantıklısı tüp görünüyor. Küçük tüplerin üstüne takılan ısıtıcılar var. Bu ısıtıcıyı çalıştırıp giriş fanına bağlı borunun önüne sisteme zarar vermeyecek mesafede koyarsan kabin içine ısıyı sağlamış olursun. Bende aynısını deneyebilirim. Parayı elektriğe değil tüpe yatıracağım. Mantıklı mı saçma mı sizler de fikrinizi söylerseniz memnun olurum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********