Işıklandırmayl ilgili

TattooHead

Yeni üye
Kankalar aklıma bir fikir geldi belki saçma ama henüz tecrübem sıfır burdan okuduklarımla birşeyler ögreniyorum ben 2 kapılı bir elbise dolabında yetiştirecegim demem su yuksek wattlı birden fazla ampuldense dolabın iç kısımlarının belli yerlerine ayna yapştirsan hem bitkinin her tarafı işık görur hemde enerjiden tasarruf etmezmiyiz

em25car

Yeni üye
Cvp: Işıklandırmayl ilgili

TattooHead' Alıntı:
Kankalar aklıma bir fikir geldi belki saçma ama henüz tecrübem sıfır burdan okuduklarımla birşeyler ögreniyorum ben 2 kapılı bir elbise dolabında yetiştirecegim demem su yuksek wattlı birden fazla ampuldense dolabın iç kısımlarının belli yerlerine ayna yapştirsan hem bitkinin her tarafı işık görur hemde enerjiden tasarruf etmezmiyiz

ayna olmaz ayna ışığı aynı noktada it gel  yaptırır dağılım yapması için açılı aynalar kullanman lazım oda daha fazla maliyet demek

TattooHead

Yeni üye
Cvp: Işıklandırmayl ilgili

Saltoa' Alıntı:
Moruk kimsenin aklina gelmedide binlerce insanin senelerdir seninmi aklina geldi :) 

Dostum bu bir soru zaten piramitler bu şekilde aydınlatilmış binlerce yil önce aklıma geldi belki bilen deneyen sonuc alan birisi vardir diye söyledim ayrıca grow konusunda acemi bile sayılmam yıllar once pamugun icinde fasulye buyuttum ödev icin o herneyse iyi forumlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    S SuperKafa: hahahahahahahaha hahahahahahahaha