Işıklandırma yardım, giysi dolabından grow

Yeşil16

Yeni üye
Arkadaşlar tekrardan selam, kıyafet dolabından yapmayı düşünüyorum örnek linkteki gibi ;
Öncelikle daha önce dediğim gibi fazlasında gözüm yok iki adet saksı yapmayı düşünüyorum sanırım AK48 sipariş edeceğim.
Sizce çok maliyetli olmayacak şekilde ışıklandırmam iki bitki için ne olmalı, bu linkte abimizin yaptığı gibi bir dolap yapsam işimi görür mü ne çok iyi ne çok kötü ilk growuma göre böyle bir techizattan iki çiçeğimden ne kadar hasat alabilirim. Bilgili arkadaşların değerli yorumlarını bekliyor hepinize bol hasatlar diliyorum

GrowArt420

Yeni üye
koku olayını engel olmak çok zor. daha önce mdf dolapta tecrübe edindim. çadırın yerini hiç birşey tutmaz bence

Yeşil16

Yeni üye
koku olayını engel olmak çok zor. daha önce mdf dolapta tecrübe edindim. çadırın yerini hiç birşey tutmaz bence
İki bitki pek koku yapmaz diye okumuştum bir kaç başlıkta, yine de karbon filtre kuracağım. Filtreye rağmen sorun yaşar mıyım kanka? Işıklandırma için tavsiyen var mı iki bitkiye

GrowArt420

Yeni üye
filtre içerdeki havayı çekip dışarıya attığında kokuyu engeller. mevcut mekanda illaki biraz koku olur. ışıklandırma için en güzel seçim tabiki LED olur. bütçene uygun kaliteli bir LED aydınlatma alman gerekicek.

Yeşil16

Yeni üye
filtre içerdeki havayı çekip dışarıya attığında kokuyu engeller. mevcut mekanda illaki biraz koku olur. ışıklandırma için en güzel seçim tabiki LED olur. bütçene uygun kaliteli bir LED aydınlatma alman gerekicek.
Çok abartılı bişey olmasına gerek yok bitki başına 100w diye okumuştum 200w lık bi led alsam iki çiçeğe yeter mi kanka

GrowArt420

Yeni üye
kanka 200w var 200w var. alacağın lede göre değişir. alana göre değişir. bütçen nedir. alanın nedir. aklındaki nedir. bunları paylaşırsan daha iyi netleşir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********