IŞIK

Trakhonya

Yeni üye
Auto bitkide veg olmaz . Adı üstünde o otomatiktir ama photo yani diğer ismiyle FEM yani uzun dönem bitki bunda her şeyi sen ayarlıyorsun bu otomatik değil bunu çiçeğe sen alıyorsun 12 saat aydınlık 12 saat karanlık yaptığında çiçeğe geçmiş oluyor işte bu 12 saat aydınlık 12 saat karanlığa kadar 18 saat aydınlık 6 saat karanlık şeklinde gidiyorsun ya da 20 saat aydınlık 4 saat şeklinde gidiyorsun ne zaman ki 12 saat aydınlık 12 saat karanlığa aldığında senin veg süren bitmiş oluyor işte bu süreye veg denir
Ustam valla çok Yardımcı oldun eyvallah peki bu kabinle 150.150.200cm kaç saksı koyabilirim ve kaç lt olmalı birde havalandırma önerin varmı tsw 3000 yetermi 5 saksıya

Yesil888

Ordinaryüs
Ustam terimlere yabancıyım LST Topping mainlinig bunların anlamları neler birde veg??
Youtube ye yaz tek tek "cannabis lst"-"cannabis topping"-"cannabis mainliling" cikan videolari seyret, hatta bir önemli egitimde"cannabis lolipoping" Ayarlardan alt yazi seceneklerini ac, Türkce yap,Türkce alt yazili izlersin: bu teknikleri ögrenirsen ve uygularsan hasatinda ciddi artis olur.

Yesil888

Ordinaryüs
12 hafta veg mi? güldürdün :D:D
Kanka bu benim yaptigim, ben cok ve kücük bitki yapmayi coktan biraktim, cünki daha önce yazdigim gibi cok dikisten cok cocuk olmuyor. Az bitki ama büyük bitki yapiyorum. Bir arkadasim bu sekilde 1 saksidan 530 gr kuru aldi.Ayni bu benim yazdigim sekilde grow yapti. Tercih meselesi, ayrica yolda hastalik, zararli gibi sikintilardan korkmuyorum, cünki yapraklarin bana söylemek istediklerini anliyorum.Sokaktan geldigim elbise ile ,elimi yikamadan kizlarin yanina girmem. Grow odasini cok temiz tutuyorum.

Son düzenleme:

Mertali54

Doktor
Ustam valla çok Yardımcı oldun eyvallah peki bu kabinle 150.150.200cm kaç saksı koyabilirim ve kaç lt olmalı birde havalandırma önerin varmı tsw 3000 yetermi 5 saksıya
Bir bitki için auto için en az 6o * 60 alan lazım yetmez 5 saksıya ışığını verimli kullansan dahi Max 4. Lakin 4 bitkiye bile yetmez ama ne desem inandıramam seni şuanda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******