IŞIK İÇİN DENEYİMLİ ABİLER Bİ DESTEK

cenk

Yeni üye
Kuzenlerr selam.
İlk growum değil fakat bir süredir çin 1000w ledlerden kullanıyorum tabii ki tatmin edici değil biliyorsunuz.
Elektirik dalgasınada mecbur kullandım şimdi 3k bütçem var.
6 kök için önerebileceğiniz TR içerisinden alabileceğim el yapımı ya da fabrikasyon fark etmez verimli
verdiğim paraya değer bir şey istiyorum sadece.

cob led el yapımı grupta yapan bi kuzeni gördüm kendim yapacak vaktim yok şöyle bir şey buldum

https://www.marketdijital.com/urun/pj-1102-500-watt-cob-ledli-projektor

bu 950 tl ye cob led 30.000 k lümene denk geliyor muş.
3 adet almayı düşünüyorum.

bu olur ya da daha farklı daha randımanlı bir şey önerir, yorum yaparsanız sevinirim.

hasatınız bol olsun.

Cannapro.a

Yeni üye
Cvp: IŞIK İÇİN DENEYİMLİ ABİLER Bİ DESTEK

3000lira ile kendim ışık alacak olsam atraksiyonlara fantezilere dalmazdım yapıştır 480w QuantumBoard bak keyfine , alibabada kingbrite diye bir firma var tavsiye ederim .

cenk

Yeni üye

psypanic' Alıntı:
https://tr.aliexpress.com/item/32720760568.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.dc114c4dlhl9gZ
https://tr.aliexpress.com/item/32920762298.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.dc114c4dlhl9gZ

Led ve merceklerden 20'şer adet aldım el yapımı yapacağız. BU konu ile ilgili IŞIKLANDIRMA bölümöünde 1-23 konu var göz atmanı tavsiye ederim.
20 tane toplam gerçek 1000W elde edip öyle bişey yapmayı düşünüyorum.

sevindim kuzen senin adına. vaktin varsa mantıklı kendin yapmak hem daha güçlü hem daha uygun.

CannaAmateur' Alıntı:
3000lira ile kendim ışık alacak olsam atraksiyonlara fantezilere dalmazdım yapıştır 480w QuantumBoard bak keyfine , alibabada kingbrite diye bir firma var tavsiye ederim .

kuzen TR den arıyom ya ::( 1ay beklicek olsam kendim cob ledlerim.  Quantumlarda kıyak ama eyvallah.

Cannapro.a

Yeni üye

[quote pid='42615' dateline='1576692747']

CannaAmateur' Alıntı:

kuzen TR den arıyom ya ::( 1ay beklicek olsam kendim cob ledlerim.  Quantumlarda kıyak ama eyvallah.
[/quote]
  2 haftadan kısa sürede geliyor ben referansı olmayan biryerden alışveriş yapmanı pek tavsiye etmem . Kolay gelsin şimdiden

janjanlim26

Yeni üye
marktdigital saglam site,ledleri ve sogutucuyu ordan almışdım,site yönünden tavsiye ederim ışık konusunda kanka cob led kur derim ben iyi bir elektrikci buldum 70 tl veriyorum adam her seferinde elime 500 wt veriyor ::) 
benim masraflarımda 50-60 TL Sogutucu
2 tane fan n11 den tanesi 25 tl
cob led tanesi market digitalden almışdım 40 TL..

cenk

Yeni üye

janjanlim26' Alıntı:
marktdigital saglam site,ledleri ve sogutucuyu ordan almışdım,site yönünden tavsiye ederim ışık konusunda kanka cob led kur derim ben iyi bir elektrikci buldum 70 tl veriyorum adam her seferinde elime 500 wt veriyor ::) 
benim masraflarımda 50-60 TL Sogutucu
2 tane fan n11 den tanesi 25 tl
cob led tanesi market digitalden almışdım 40 TL..

kuzen eyvallah markdigital hazır projektör şeklinde yapmış fullspektrum diyo fakat her döneme mi yoksa sadece veg dönememi uyar bilmiyorum ayrıca onların kulllandığıda COB led fullspektrum 500w kasalı şeklinde veriyo 950 tl ye 30.000 k lümen değeri vaarmış hatta. Bakalım Quantum Board dikkatimi çekiyor bakıyorum şimdilik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    F Firstgrow0: **