hydroponicte adventure nutriens gübre dozu ayarlama ve ph dengeleme

tilkikuyrugu2

Yeni üye
daha önce başka bir besin solüsyonu kullanıyordum elimde adventure nutriens ürünlerinden big bud , bud candy ,b-52,overdrive,micro,bloom,grow var bunları internet sitelerindeki ölçekte verdiğimde yaprakların büyük kısmı yandı bundan dolayı kestim bu gübreler hydroponicte kullanılır mı kullanılırsa nelere dikkat edilmelidir(doz,ph ı nasıl ayarlayacağımız vs ) ph down elimde mevcut

Hidroda dozaj artıyor benim kullandigim gübre T.A tetra aquatica coco hidro ve toprakda kullanılıyor. EC olarak ayar çekmelisin, ec tablosu forumda mevcut! Ph da mevcut forumda. Grow da 65 gün oldu yaklaşık 20 veya 25 gün once tam dozaj gittim besin yanıkları oluştu sonra 1/2 oranında toparlandılar biraz. Yani besin tablosunun yarışı makul ,cicek de 1,8-2,0 oranında gidebilirsin. Kullanacağın gübreleri duydum ama videoya uygun mu bilemiyorum ama hidro besinleri kullanan biliyorum toprakda.

a-420

Müptezel
daha önce başka bir besin solüsyonu kullanıyordum elimde adventure nutriens ürünlerinden big bud , bud candy ,b-52,overdrive,micro,bloom,grow var bunları internet sitelerindeki ölçekte verdiğimde yaprakların büyük kısmı yandı bundan dolayı kestim bu gübreler hydroponicte kullanılır mı kullanılırsa nelere dikkat edilmelidir(doz,ph ı nasıl ayarlayacağımız vs ) ph down elimde mevcut
slm kanka kullanılır fakat ph 5.8 e ayarlamanlazım doz içinde tsd metre kullan dwc yapıyosan bu ölçü aletlerını muhakak edın. ayri yeten B52 ler cabuk bozuluyo b52 kokla leş gıbı kokuyosa kullanma gecenkı kullanımdakı sararmalar b52 den olabılır. kafana takılan baska bısey olursa yardımcı oluruz kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********