Hst Yüksek stresli eğitim supercropping

Bigbut

Müptezel
Degerli muptezeller hep duyduğum, okudugum fakat bir türlü yapmadigim bir egitim sitilinden bahsedecegim.
Nasip bu growa imis..

Size biraz bu sitilin kazançlarından ve nasil yapilacagindan bahsetmek istedim.
Supercrop filan demiyeyim yazıda, hst olarak bahsedeyim.
Hst kenevir bitkisine bilincli olarak zarar vermektir.:) :)
Buradaki amaç someklerin daha iyi beslenmesi dolayisiyla daha iri somekler ve daha fazla tricom elde etmek.
Aslinda bu kenevirin kendini koruma mekanizmasi.
Dogada dallar sert esen ruzgarlardan etkilenip tıpkı hst de olduğu gibi bükülür.
Gozlemciler bu durumu farketmis olmali..
Hst tüm kenevir bitkilerinde uygulanabilir.
Autoflower bitkilerde yapilmasini pek önermiyorlar.
Yasam dongusu kısa oldugundan bu stresi atlatamiyabiliyormuş.

Hst sadece hasat ve thc arttirmak icin de degil.
Çadırınizda iki tur bitki yapıyorsanız ve biri daha uzun olma egilimindeyse uzun olani 90 dere bukerek daha kisa olan bitkinizle esitleyebilirsiniz.
Boylelikle iki veya kac bitkiniz varsa isiga esit mesafede olacaktir.
Hst yapmadan once tam olarak nereden yapacaginiza karar verin, o kisimi cok sıkı olmamak kaydıyla bantlayabilirsiniz ya da strec filim Ile sarabilirsiniz.
Tibbi plaster de kullanabilirsini.
Sardıktan sonra o kismi isaret ve bas parmaginizin arasina alip sıkın ezilmeye basladiginda saga sola one arkaya ufak esnemeler yapin dış kabuk saglam kalacak ama icerisi ezilecek iyice esnediginde istediginiz tarafa dogru 90 derece yatirabilirsiniz.
Kirilmasindan da endiselenmeyin sardiginiz icin sorun olmayacaktir.

Denemek isteyenlere bir teşvik olur umarim.
Youtube de supercropping diye arattiginizda bir çok video bulabilirsiniz.

Hakuna matata.

Son düzenleme:
Degerli muptezeller hep duyduğum, okudugum fakat bir türlü yapmadigim bir egitim sitilinden bahsedecegim.
Nasip bu growa imis..

Size biraz bu sitilin kazançlarından ve nasil yapilacagindan bahsetmek istedim.
Supercrop filan demiyeyim yazıda, hst olarak bahsedeyim.
Hst kenevir bitkisine bilincli olarak zarar vermektir.:) :)
Buradaki amaç someklerin daha iyi beslenmesi dolayisiyla daha iri somekler ve daha fazla tricom elde etmek.
Aslinda bu kenevirin kendini koruma mekanizmasi.
Dogada dallar sert esen ruzgarlardan etkilenip tıpkı hst de olduğu gibi bükülür.
Gozlemciler bu durumu farketmis olmali..
Hst tüm kenevir bitkilerinde uygulanabilir.
Autoflower bitkilerde yapilmasini pek önermiyorlar.
Yasam dongusu kısa oldugundan bu stresi atlatamiyabiliyormuş.

Hst sadece hasat ve thc arttirmak icin de degil.
Çadırınizda iki tur bitki yapıyorsanız ve biri daha uzun olma egilimindeyse uzun olani 90 dere bukerek daha kisa olan bitkinizle esitleyebilirsiniz.
Boylelikle iki veya kac bitkiniz varsa isiga esit mesafede olacaktir.
Hst yapmadan once tam olarak nereden yapacaginiza karar verin, o kisimi cok sıkı olmamak kaydıyla bantlayabilirsiniz ya da strec filim Ile sarabilirsiniz.
Tibbi plaster de kullanabilirsini.
Sardıktan sonra o kismi isaret ve bas parmaginizin arasina alip sıkın ezilmeye basladiginda saga sola one arkaya ufak esnemeler yapin dış kabuk saglam kalacak ama icerisi ezilecek iyice esnediginde istediginiz tarafa dogru 90 derece yatirabilirsiniz.
Kirilmasindan da endiselenmeyin sardiginiz icin sorun olmayacaktir.

Denemek isteyenlere bir teşvik olur umarim.
Youtube de supercropping diye arattiginizda bir çok video bulabilirsiniz.

Hakuna matata.
yav senin hakunanıda matatanıda yerim ya. canım dayım benim

Lucky

Müptezel
Bu dikkatli yapılması ve zamanininda önemli olduğunu düşündüğüm bi konu bitki bazen geç toparlaniyor hermada olabiliyor hasatta gecikiyor.Ben kafayı kesip devam ediyorum :)

Kesinlikle, ilk 30 gun icerisinde ana dallara uygulanmasini oneririm.
Aksi halde herma olma olasiligi yuksek.
Hasat gecikmesi garantili.
dayım 5.gününde yaptım bloomun, auto, senxe herma olurmu??
20 gün oldu zamanını dondurdum sanki, birlikte her şeyini aynı verdiğim 35 gündür bloomda olan kızım gelişmeye devam ediyor günden güne, revive verdim kökten, kızlar canlı ve gür fakat hst gerçektende hasatı baya geciktiriyor sanırım, kemikleşti tüm croplar,bilmiyorum ...

Bigbut

Müptezel
dayım 5.gününde yaptım bloomun, auto, senxe herma olurmu??
20 gün oldu zamanını dondurdum sanki, birlikte her şeyini aynı verdiğim 35 gündür bloomda olan kızım gelişmeye devam ediyor günden güne, revive verdim kökten, kızlar canlı ve gür fakat hst gerçektende hasatı baya geciktiriyor sanırım, kemikleşti tüm croplar,bilmiyorum
Yogun stres ciceklenmeyi de yavaslatir. Bir defa yaptiysan ve başka stres kaynakları yoksa olmaz kolay kolay ama isi vs gibi baska stres kaynaklari da varsa tomurcuk uretebilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ****** ******* *** ** **** ******* **** hahahaha*** ***** ******* *** ***** *** ***** ** ******* ***** * ***** ******** *** * *** ******* ******** hahahaha* **** ********* hahahaha*** *** ***** **** *** ** hahahaha*** ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ******** hahahaha* *** **** *** *** hahahaha ******** ***** ****
    T Tropikal.MR: ***