(HPS) lamba pişmanlık tır acil yardım sipariş vericem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CheGuevaraTR

Müptezel
Bence en az 240w qb al derim sahibinden
Üzerinde ilanları araştır 3-5 k arası güzel bi qb her türlü işini görür

Elif2626

Yeni üye
Satıcı ile konuş lm301b çipler yerine lm301H çipler ile yaparsa çok daha iyi olur. Yapmazsa da fena değil f/p olarak.
Satıcı bogle bir açıklama yapmış ben hiç bir şey anlamadım ben çiçeğin doğumundan somege kadar kulanacagim bı LED arıyorum. Bu oglemi acaba açıklamayı buraya bırakıyorum

En kaliteli bileşenlerdenTek parça olan quantum board’ımız 300x200x20mm ölçülerinde alüminyum panele montelenmiştir. Ürünümüzde kullanılan smd’leri tek tek aratırsanız verim ve kalite olarak güncel olarak en iyi en yüksek verimli olanların seçildiğini büyük fark oluşturacağını görürsünüz.• 202 adet Samsung Lm281b+
• 39 adet Osram 660nma kırmızı chip (Diğer kırmızı ledlere göre verim ve kalite olarak çok daha yüksek olan kırmızı chipler)
• 8adet Powerlux 395nm mercekli UV chipler
• UV(ultraviole):.çiçeklenme döneminde özellikle son 2 hafta kullanımı önerilir polen üretimini arttırmaktadır.
• 8 adet Powerlux mercekli 730nm Irchipler
• IR(kızıl ötesi):çiçeklenme döneminini başlatır ve çicek sayısını artırır tomurcuklar görülmeye başladığında durdurulmalıdır.
• Bu lambaların kullanımı ürün ve ürün kalitesinde ciddi yüzdelerde artış sağladığı kanıtlanmıştır.
• Meanwell marka XLG-240H-48A modeli driver (driverlede ömrü ve verimlilik için çok önemlidir Meanwell ise en iyi driver markasıdır)
• Bağlantı noktaları su geçirmez özel bağlantılarla bağlanmıştır tamamen güvenlidir.
• Yükseklik ayarlı ipleri, çelik telleri, karabinaları, kanca ve somunları herşey eksiksiz dahildir.

Benim istediğim gibi mi farklimi

AwaKe4

Müptezel
Tüm evreler için uygun bu ışık sadece içerisindeki kullanılan ledler son çıkanlar değil Samsung olanlar onun son çıkan çipi lm301H bunda onun bi öncesi olan lm301b var eğer dediğimi takıp aynı şekilde hazırlarsa %20 verim artar. Yapmazsa da iyi fiyat fena değil.

Elif2626

Yeni üye
Giti gidiyordan satıcıya ulaşamadım acaba bu LED kaç w hps eş deger birde sıcaklık nasıl bı sorun çıkarır mı hps çok sıcak oluyor çünkü
Tüm evreler için uygun bu ışık sadece içerisindeki kullanılan ledler son çıkanlar değil Samsung olanlar onun son çıkan çipi lm301H bunda onun bi öncesi olan lm301b var eğer dediğimi takıp aynı şekilde hazırlarsa %20 verim artar. Yapmazsa da iyi fiyat fena değil.

AwaKe4

Müptezel
Giti gidiyordan satıcıya ulaşamadım acaba bu LED kaç w hps eş deger birde sıcaklık nasıl bı sorun çıkarır mı hps çok sıcak oluyor çünkü
Hps kadar sorun çıkarmaz benim havalandırma ve sıcaklık değerlerim iyi dar kabinde kullanan arkadaşlar daha iyi bilgi verir ama aman aman problem çıkaracağını sanmam. Küçük tricklerle halledilir yani

higthead

Jolly Green
Satıcı ile konuş lm301b çipler yerine lm301H çipler ile yaparsa çok daha iyi olur. Yapmazsa da fena değil f/p olarak.

Iyı bır urun degıl daha gecen burdan arkadas bu ısık yuzunden hasata verıme gıdemedi. bu ısık ve havalandırma ve kabının ucuzu olmazzzzz bu 3 u demırbasınızdır.Bütcesel kısmayın kı sorun yasamayın.

Elif2626

Yeni üye
Iyı bır urun degıl daha gecen burdan arkadas bu ısık yuzunden hasata verıme gıdemedi. bu ısık ve havalandırma ve kabının ucuzu olmazzzzz bu 3 u demırbasınızdır.Bütcesel kısmayın kı sorun yasamayın.
6 bin TL bütçe ayiryorum da nepayim h 301 he öğle gönderecek başka bı öneriniz ne peki

AwaKe4

Müptezel
Kanka ben zaten iyi ürün demiyorum ama atılan linkler, zaman, ısı, verimlilik bakımından en mantıklı olan o fiyat olarakta piyasa civarında. O yüzden dedim ama satıcı ile daha önce alış-veriş yapıp sorun yaşayan varsa bişey diyemem. Tanımam etmem

Sonne

Kıdemli Üye
Dostum ustalar sana onermis senin gonderdigin insanin icine sinicek tur degi. Bak google a samsung qb lm301h yaz sahibindeni gez. Ikinci el 240 qb al. 3 bitkiye rahat bakar. En azindan seni 1-2 yil idare eder. Fiyat olarakda max 3 -3.5 arasidir. Stres yapma parani çöplere harcama. Hee hala daha farkli bisey bakicaksan karar senin deneyimleyip yasarsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z zivanadançıkan:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Z zivanadançıkan:
    ***** ******* **** ******** * **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha **** ******* **** ** ****** ****** ********
  • E eagle54:
    hahahaha***** *** *********
  • Z zivanadançıkan:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Y Yer1n7kat6:
    **** hahahaha *** ********* ******** ***** ****** hahahaha**
  • B b4r0n11:
  • Z zivanadançıkan:
    ****** ***** ******* *** **** hahahaha *** ********* ******** ***** ****** hahahaha**
  • B b4r0n11:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** **** ******** ***** ******* hahahaha
    B b4r0n11: hahahahahahahaha ** ******* ***** **** ******** ***** ******* hahahaha