(HPS) lamba pişmanlık tır acil yardım sipariş vericem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

higthead

Jolly Green
Dostum hps pişmanlık değildir en ııyı verımı hps den alırsın fakat klıma olmadan yazın hps yapılmazki neden danışmadın. Bu arada attığın linkteki ürün 130w prizden guc cekiyor. 1 bitki bakılır bakılmaz arasında. Eger bu growu kurtarsın dıyorsan al ama cok performans bekleme anca 1 bıtkı. oda degmez dostum bıraz uzrıne koy quantumboard al

Elif2626

Yeni üye
Masa üstü kilima aldım hiç bir işe yaramadı normal kilima taktiramiyorum çünkü kiraciyim quantumboard bu markanın kendinden soğutması varmi hangi modelini kaç w önerirsiniz 2 altın nim var onu bozdurcam bütçem bukadar yada başka bir LED önerirsiniz tam performans LED istiyorum çünkü

Son düzenleme:

Elif2626

Yeni üye
Bikere alıp sağlam almak istiyorum en fazla iki çiçek yetistircem bir kere daha hatta yapamk istemiyorum param kalmadı

Elif2626

Yeni üye
Bende onun için hps almıştım ama sonuç sıcaklık napayım kirada oturdum eve gidip 5 bine kilimami taktiriyim bazı şehirler gibi benim bulundum şehirde hiçbir evde kilima yok maalesef lambayı kötülemek değil amacım ama sıcaklığında önüne geçilmiyor

Elif2626

Yeni üye

Quantum Boardları HID(MH/HPS) lambalarla kıyaslayacak olursak 240W QuantumBoard yaklaşık olarak 600W HID(MH/HPS) lambaya karşılık gelmektedir. Bu da Quantum Boardların geleneksel lambalara göre 2.5 kat daha tasarruflu olduğu anlamına gelir.

Bogle bı iğlan gördüm bunu alsam nasıl olurmu açıklaması bu şekilde doğrumu bı bakıp bana yorum yaparsınız sevinirim

Elif2626

Yeni üye
Bütçen ne kadar kaç bitki yetiştirmek istiyorsun bitkilerin auto mu photo mu?
Çadırda yetiştiriyor Rum 6000 TL ye kadar bütçem var artık şu ışık derdini kafamdan atmak istiyorum şuanda 1 çiçek yetiştirme ye çalışıyorum 80x80x180 cadirim var birkere alıp temiz almak istiyorum hem Grow da hem bulw da kulanacagim bı LED istiyorum

AwaKe4

Müptezel
Çadırda yetiştiriyor Rum 6000 TL ye kadar bütçem var artık şu ışık derdini kafamdan atmak istiyorum şuanda 1 çiçek yetiştirme ye çalışıyorum 80x80x180 cadirim var birkere alıp temiz almak istiyorum hem Grow da hem bulw da kulanacagim bı LED istiyorum
https://www.gardensgarage.com/horticulture-ls-spider-240w-pro al sana link bile attım. Isı sorunu yok her dönem kullanabilirsin. Ayarlanabilir istediğin gibi kullanabilirsin. Forumdan geldiğini de söylersen sana %5 indirim yapıyorlar.

AwaKe4

Müptezel
Ben konuştum bu sayfa ille ürün hazır değilmiş 10 günden önce çıkmamış daha piyasada yokmus yeni bir urunmus başka bı öneriniz varmı
Ordaki arkadaşlara söylersen ellerindeki başka ürünleri de söylerler sana burası dışında güvenebileceğim bir kaynak yok malesef. Ben yurtdışından aldım ışıklarımı o yüzden bir firma öneremeyeceğim ama Quantum boardlar işini görür internetten bakabilirsin link olarak atarsın bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparlar.

Elif2626

Yeni üye
Ben buldum sahibinden aynı sehirdeyiz gidip bakicam 600 w fişten 160 akım çekiyormuş 160 akım 600 w verirmi Quantum değil anlamadım için soruyorum yok biraz daha verip Quantum mu almaiyim fiyat 2500 istedi

Doğuş

Üye
Ben buldum sahibinden aynı sehirdeyiz gidip bakicam 600 w fişten 160 akım çekiyormuş 160 akım 600 w verirmi Quantum değil anlamadım için soruyorum yok biraz daha verip Quantum mu almaiyim fiyat 2500 istedi
Çektiği gücü baz alıyoruz. 1000w diye satılan ledler var mesela qb nin 100-150w anca denk geliyor.

Konu qb ise hiç düşünmeden alabilirsin. 2-3 bitkiye kadar 120w qb, 5-6 bitkiye kadar 240w qb işini görür.

Sahibinden de mobil klima alabilirsin. Ben led kullanıyorum ve birde mobil klima var kabin içerisinde ona rağmen ancak 28 dereceye düşürebildim sıcaklığı. Tavsiyem ikinci el bi mobil klima

Elif2626

Yeni üye
Çektiği gücü baz alıyoruz. 1000w diye satılan ledler var mesela qb nin 100-150w anca denk geliyor.

Konu qb ise hiç düşünmeden alabilirsin. 2-3 bitkiye kadar 120w qb, 5-6 bitkiye kadar 240w qb işini görür.
Teşekkürler benim bir bitki im var 2-3 bitki lik ışık vermek istiyorum bana hangi led tavsiye edersiniz link atarsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z zivanadançıkan:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Z zivanadançıkan:
    ***** ******* **** ******** * **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha **** ******* **** ** ****** ****** ********
  • E eagle54:
    hahahaha***** *** *********
  • Z zivanadançıkan:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Y Yer1n7kat6:
    **** hahahaha *** ********* ******** ***** ****** hahahaha**
  • B b4r0n11:
  • Z zivanadançıkan:
    ****** ***** ******* *** **** hahahaha *** ********* ******** ***** ****** hahahaha**
  • B b4r0n11:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** **** ******** ***** ******* hahahaha
  • frnx frnx:
    ******** hahahahahahahaha****** ** ******* ***** **** ******** ***** ******* hahahaha
  • frnx frnx:
    ***** ****** **** hahahaha*
    frnx frnx: ***** ****** **** hahahaha*