Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Aliço

Yeni üye
Cvp: Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Sa herkese, muhabbetimizden cigaramız eksik olmasın kardozolar

Erdmdnlr

Yeni üye
Selamünaleyküm

Kankalar istanbul Gaziosmanpaşadayım harman kaldım varsa bişeyler birileri söyleyinde bizde işimizi görelim skunk tercihimdir saygılarımla.

WillyWonka

Yeni üye

Erdmdnlr' Alıntı:
Kankalar istanbul Gaziosmanpaşadayım harman kaldım varsa bişeyler birileri söyleyinde bizde işimizi görelim skunk tercihimdir saygılarımla.

Kanka bende bayrampaşadayım ama buralarda çok zor ya bu tarz şeyler bulması askerden geleli 3 ay oldu max 2 kere cigara yüzü gördüm :')

fellmynowa

Yeni üye
[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]

(şimdi geldim,yenıyım,bı bakındım ıyıce,cıdden guzel şeyler var,şımdı ıcerık olarak 10 katını bulmak mumkun başka kaynaklarda zaten onlarda yabancı ama burası ayrı bır özellıge sahıp turkce tek oluşum ve çatı olması dışında,müptezelim dıyebılıyor burda ınsanlar kendıne,ve cekınecek bır sey görmüyorlar,toplum denılen başıda yaşıda boş sürülerın hayata ve hayattakılere hatta ölenlere dahı yukledıklerı seylerden kendınce uzak ve samımıyete sahıp buldum bu çok hoş,bır forumda olması gereken aslında tam olarak bu,ve cıdden yerınde gayet çuk oturmuş bır forum ve tasarım olmuş,aramızda olaylara yabancılar olabılırler ama cıdden boyle bır oluşuma sahıp cıkmak gerek,ben ıcerıgı gordukten sonra,buraya ayırabılecek zamanlar yaratacagım konusunda tereddut bıle etmedım,umarım devamlılıgı ve daha çok aktıvıtelerımız olur bu çatı altınca)

[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]

öncelıkle merhaba selamun aleykum cümleten üflentılı calkantılı tıntıntınlı dalgasında keyıfcıler,keyfe keder sürgüncüler.

ben ıcmeyı seven ota,boka dadanan bırısıyım esrar ıle tanıştıgımdan berı nıcelerıyle tanıstım hem ne kafalar ne ınsanlar gordum hem ne dalgalar gordum bu yuzden hala severım esrar ve turevı urunlerı,ama son zamanlarda çok calkantılı seyler gördüm
doğal habıtatlar ıyı hoştu bızde hoştuk sonra lab.ortamı urunlerlede uzun surmedı tanısmam ve aldı başını gıttı,harbı muptezel olduk,meth head dıyorlar amerıkada,eee abı ıctıgımız mal boş ve bok afedersınızde,kafa varda ne kafası anlamak mumkun degıl,benı onca sureden sonra fotolardakı olağan sıfatlara sokucakken,delı gıbı uyarıcı etkısınden dolayı asılan ergenlere cevırdı,herkes heısenberg degıldı,adam ıcıne vıagra katmış AWK sonra dedımkı ıs yok abı,adam akıllı kopamıyoruzda yaşamdan bu ne daha ne yapalım dedım ve en ıyısını doğal habıtatıma donmekte buldum,buldumda abı heıjanın dedıgı gıbı ot degıl kenevır,ne otlar ıctıydım oysa,sımdı genel olarak sokakların pıyasası fena bozulmuş,ot dıye bıldıgın ot satıyorlar barız,bız zamanında ayıp ve etıket olmasın dıye ot dıyorduk yesıl gözlü dıyorduk bunu yanlış anlamış olmalılar

yokmudur şöyle,abi ben iptal yeter bana bu kadar dedırtecek üflentıler ?
bı yol yardım servısı yokmu bunun ? tohum alıp ekmek ve uğraşmak ıstemıyorum,o kadar vaktım olmuyor iş güçten dolayı
torbacı aramıyorum yanlış anlaşılmasın zaten ne pıs bır soylem çok yanlış buluyorum,ne demek torbacı demek,pecetecı demek gıbı tuhaf ve komık,elın amerıkalısı drug dealer dıyor,afiş yapıyor çete içerısınde,herkes bılıyor ne oldugunu gezgın market gıbıler,dışarıdakı adamlarda bılıyor ama çete ıcı satıcı olarak,ya yükledıklerı anlamlar bıle çuk oturuyor,bızde dırekt olarak torbacı oluyor,zaten yarım kılo yada gramla ıs cevırınce oyle oluyor bırde heralde clock ıle çok ses yaratmıyorlar

işinde gücünde 30lu yaşların gardaşlarıyla kavgalı yaşta,kendı dalgamda bırısıyım ismim halil ama bu nıckı tanıyan belkı vardır burada eğer varsa bı selam yollasın eskı yuzler gormek guzel olur ::)  fellmynowa,10 yılı aşkın süredır kullanıyorum bu ısmı dıger bır cok forumda hatta yabana atılmayacak bır çok sıtede,ve cıddı dergılerde edıtor köşelerınde
hatta kendı dergımıde cıkarttıydım 6 7 sayı sonra,kendım bıle okuyamıyorum bırde saatlerce edıtlıyorum dıye kaldırdıydım projeyı rafa,şuan bır dergıde edıtörlük,yerel bir tv kanalındada yayın moderatörlüğü yapıyorum aslında pskolojı mezunu bırısıyım bu tutarsız ama tuhaf karışıklar hep dalga peşınde olmaktan

iyi forumlar,yüksek kafarlar dilerim

düzenleme
kullanmadıgım madde kalmadı dıye tahmın edıyorum gayet emın olarak uzun sure kullandıgım seylerde emın oldugum bılgının bıraz boş oldugunu gordum,ıyı otu anlarım anlayışıma göre çoook daha ıyı ve guzel ıcerımde,şeker felan zaten gerıde kaldı en son mantar yıyordum kemal sunalın hıyar tarlasında hıyar yıyısı gıbı,meth felan cok kullandım ama cıdden boş buldum ılk zamanlar guzeldı tabı sonra ne oldu anlamadım tum şehre heralde tek bır baron tek bır mal getırmış olmaz abı dedım kaç zaman geçtı ıcmıyorum,uzun suredır ot bıle üflemıyorum şuan elımde bır paket var ıçerısı full tohum,15 20 gr ot 150 gr tohum var,bır arkadaş verdı harmanım kanka dedıgım ıcın,fena degıl sankı,pıpoya doldurdum çekıyorum şuan

degısık durumlar gördüm burda,maşallah yelpazemiş genişmiş ustalarımıza selam olsun 
hayırlı geceelr

E. Lfc

Yeni üye

Şu köfteci mahsülü küçük arkadaşlarla verelim selamı...

fellmynowa' Alıntı:

(şimdi geldim,yenıyım,bı bakındım ıyıce,cıdden guzel şeyler var,şımdı ıcerık olarak 10 katını bulmak mumkun başka kaynaklarda zaten onlarda yabancı ama burası ayrı bır özellıge sahıp turkce tek oluşum ve çatı olması dışında,müptezelim dıyebılıyor burda ınsanlar kendıne,ve cekınecek bır sey görmüyorlar,toplum denılen başıda yaşıda boş sürülerın hayata ve hayattakılere hatta ölenlere dahı yukledıklerı seylerden kendınce uzak ve samımıyete sahıp buldum bu çok hoş,bır forumda olması gereken aslında tam olarak bu,ve cıdden yerınde gayet çuk oturmuş bır forum ve tasarım olmuş,aramızda olaylara yabancılar olabılırler ama cıdden boyle bır oluşuma sahıp cıkmak gerek,ben ıcerıgı gordukten sonra,buraya ayırabılecek zamanlar yaratacagım konusunda tereddut bıle etmedım,umarım devamlılıgı ve daha çok aktıvıtelerımız olur bu çatı altınca)

öncelıkle merhaba selamun aleykum cümleten üflentılı calkantılı tıntıntınlı dalgasında keyıfcıler,keyfe keder sürgüncüler.

ben ıcmeyı seven ota,boka dadanan bırısıyım esrar ıle tanıştıgımdan berı nıcelerıyle tanıstım hem ne kafalar ne ınsanlar gordum hem ne dalgalar gordum bu yuzden hala severım esrar ve turevı urunlerı,ama son zamanlarda çok calkantılı seyler gördüm
doğal habıtatlar ıyı hoştu bızde hoştuk sonra lab.ortamı urunlerlede uzun surmedı tanısmam ve aldı başını gıttı,harbı muptezel olduk,meth head dıyorlar amerıkada,eee abı ıctıgımız mal boş ve bok afedersınızde,kafa varda ne kafası anlamak mumkun degıl,benı onca sureden sonra fotolardakı olağan sıfatlara sokucakken,delı gıbı uyarıcı etkısınden dolayı asılan ergenlere cevırdı,herkes heısenberg degıldı,adam ıcıne vıagra katmış AWK sonra dedımkı ıs yok abı,adam akıllı kopamıyoruzda yaşamdan bu ne daha ne yapalım dedım ve en ıyısını doğal habıtatıma donmekte buldum,buldumda abı heıjanın dedıgı gıbı ot degıl kenevır,ne otlar ıctıydım oysa,sımdı genel olarak sokakların pıyasası fena bozulmuş,ot dıye bıldıgın ot satıyorlar barız,bız zamanında ayıp ve etıket olmasın dıye ot dıyorduk yesıl gözlü dıyorduk bunu yanlış anlamış olmalılar

yokmudur şöyle,abi ben iptal yeter bana bu kadar dedırtecek üflentıler ?
bı yol yardım servısı yokmu bunun ? tohum alıp ekmek ve uğraşmak ıstemıyorum,o kadar vaktım olmuyor iş güçten dolayı
torbacı aramıyorum yanlış anlaşılmasın zaten ne pıs bır soylem çok yanlış buluyorum,ne demek torbacı demek,pecetecı demek gıbı tuhaf ve komık,elın amerıkalısı drug dealer dıyor,afiş yapıyor çete içerısınde,herkes bılıyor ne oldugunu gezgın market gıbıler,dışarıdakı adamlarda bılıyor ama çete ıcı satıcı olarak,ya yükledıklerı anlamlar bıle çuk oturuyor,bızde dırekt olarak torbacı oluyor,zaten yarım kılo yada gramla ıs cevırınce oyle oluyor bırde heralde clock ıle çok ses yaratmıyorlar

işinde gücünde 30lu yaşların gardaşlarıyla kavgalı yaşta,kendı dalgamda bırısıyım ismim halil ama bu nıckı tanıyan belkı vardır burada eğer varsa bı selam yollasın eskı yuzler gormek guzel olur ::)  fellmynowa,10 yılı aşkın süredır kullanıyorum bu ısmı dıger bır cok forumda hatta yabana atılmayacak bır çok sıtede,ve cıddı dergılerde edıtor köşelerınde
hatta kendı dergımıde cıkarttıydım 6 7 sayı sonra,kendım bıle okuyamıyorum bırde saatlerce edıtlıyorum dıye kaldırdıydım projeyı rafa,şuan bır dergıde edıtörlük,yerel bir tv kanalındada yayın moderatörlüğü yapıyorum aslında pskolojı mezunu bırısıyım bu tutarsız ama tuhaf karışıklar hep dalga peşınde olmaktan

iyi forumlar,yüksek kafarlar dilerim

düzenleme
kullanmadıgım madde kalmadı dıye tahmın edıyorum gayet emın olarak uzun sure kullandıgım seylerde emın oldugum bılgının bıraz boş oldugunu gordum,ıyı otu anlarım anlayışıma göre çoook daha ıyı ve guzel ıcerımde,patlıcan felan zaten gerıde kaldı en son mantar yıyordum kemal sunalın hıyar tarlasında hıyar yıyısı gıbı,meth felan cok kullandım ama cıdden boş buldum ılk zamanlar guzeldı tabı sonra ne oldu anlamadım tum şehre heralde tek bır baron tek bır mal getırmış olmaz abı dedım kaç zaman geçtı ıcmıyorum,uzun suredır ot bıle üflemıyorum şuan elımde bır paket var ıçerısı full tohum,15 20 gr ot 150 gr tohum var,bır arkadaş verdı harmanım kanka dedıgım ıcın,fena degıl sankı,pıpoya doldurdum çekıyorum şuan

degısık durumlar gördüm burda,maşallah yelpazemiş genişmiş ustalarımıza selam olsun 
hayırlı geceelr

Beynimi acıttın kardeş. :-/

Ekli dosyalar

• IMG-20131116-WA0001jpg_160x128.0.jpg
    IMG-20131116-WA0001jpg_160x128.0.jpg
    11.6 KB · Görüntüleme: 18

fellmynowa

Yeni üye
guzele benzıyor bro,atolyen,bendemı yapsan ne yapsam bılmıyorumkı,ıyı malda bulamıyorum,kımyasalda tuketmek ıstemıyorum
bana ne önerebılırsın ne tohumu ve ne yapayım bro sence

Onuray

Yeni üye
Selamun Aleykum kankalar forumda ilk mesajım. Ben hollandadan Onur. Tohumsuz kankanin youtube ve insta hesabi kapaninca solugu burda aldım. Esrarınız boldur insallah? Bu arada hadi youtube u anladıkta instayi nasil kapatıyorlar? Instada legal bu durum. Ve eşzamanlı kapatilmasi hakkinda bilgisi olan varmı? Hepinizin esrarı bol olsun.

efx7n

Yeni üye

Youtube kanli kapanmis lanet olsun ne yapacaz tam uzandim aga yi izleyim dedim . Ya varya lanet olsun bazi seyler ne diyim. Ah america 7 yildir green card a  basvurdum bi cikmadi l. Ah bi ciksa varya neyse. Aga kanal ac lutfen seviliyorsun bunu bil.

Yesilay34

Yeni üye

Merhaba kankalar almanyadan hepinize selam olsun. 1 yildir kankamin youtube videolarini izlemekteyim ve artik kendim yetirtirmek istiyorum ve almanya avusturya ve hollandadan arkadaslar varsa tanismak . 2-3 bitki icin 60×60140 cm kabin yeterlimidir ? hepinizin hasati bol olsun

flyingturk' Alıntı:
S.a kankalar hollndadan selamlar

almanyadan selam  kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****