HESİ gübre Muhafaza/Saklama Sorunu

QsCustoms

Yeni üye
Merhaba Kankalar dumanınız bol olsun öncelikle bu HESİ marka SIVI GÜBRELER kaç derece oda sıcaklığı altında saklanmalı bileniniz varsa şimdiden teşekkür ederim. :)A SAKLANMALI BİLENİNİZ VARMI ?

RE: HESİ MARKA GÜBRE

Serin bi oda varsa orada muhafaza etmen sağlıklı olur. Bulundukları yer bi çok soğuyup bir çok ısınmasın ya stabil olursa daha uzun ömürlü olur. Bana sorarsan ben buzdolabında saklıyorum kanka

QsCustoms

Yeni üye
Cvp: HESİ MARKA GÜBRE

Hunlu' Alıntı:
Serin bi oda varsa orada muhafaza etmen sağlıklı olur. Bulundukları yer bi çok soğuyup bir çok ısınmasın ya stabil olursa daha uzun ömürlü olur. Bana sorarsan ben buzdolabında saklıyorum kanka

AYNEN BENDE SERİN BİR ODADA ZATEN KANKA BOZULMAZ UMARIM HASATIN BOL OLSUN :)

Murti.b

Yeni üye
RE: HESİ MARKA GÜBRE

Aynı marka gübreler bende de var oda sıcaklığında muhafaza ediyorum. Hunlu’nun dediği gibi sıcaklığın yüksek olmadığı ve sürekli değiştiği bir yer olmasın kafi.

Cvp: HESİ MARKA GÜBRE

Forum Kuralları 'nı tekrar okumanı rica edicem kankacım konunu uygun foruma açtığın için teşekkür ederim ve konunda cevaplanmış eğer bu başlığı Hesi Gübre Muhafaza/Saklama Sorunu gibi bir başlığa çevirirsen forum için daha çok faydalı olur ayrıca Forum Kurallarının 7. Maddesini ihlal ettiğin için 1 aylığına uyarı puanı vereceğim bunun hiç bir zararı yoktur sadece daha dikkatli olmaya teşvik eder 1 ay sonra otomatik silinir, iyi forumlar.

F. K. 7-) Forumda , büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır ! 

QsCustoms

Yeni üye
Cvp: HESİ gübre Muhafaza/Saklama Sorunu

EvdekiMizah' Alıntı:
Forum Kuralları 'nı tekrar okumanı rica edicem kankacım konunu uygun foruma açtığın için teşekkür ederim ve konunda cevaplanmış eğer bu başlığı Hesi Gübre Muhafaza/Saklama Sorunu gibi bir başlığa çevirirsen forum için daha çok faydalı olur ayrıca Forum Kurallarının 7. Maddesini ihlal ettiğin için 1 aylığına uyarı puanı vereceğim bunun hiç bir zararı yoktur sadece daha dikkatli olmaya teşvik eder 1 ay sonra otomatik silinir, iyi forumlar.

F. K. 7-) Forumda , büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır ! 

bol özürler kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ******* *** *******