Hermaphrodite hakkında bilgisi olan

Shadedmelee

Yeni üye
[font=HelveticaNeue-Light,]Arkadaşlar merhaba forumda yeni sayılırım siz bilgili arkadaşlara bir sorum olacak. Bu Hermaphrodite (hem erkek hem dişi) oluyormuş benim bitkide anladığım kadarıyla hem erkek hem dişi. Bunu söküp atayım mı yoksa gelecek vaad edermi resim linkini koyuyorum saygılarımla.[/font]

[font=HelveticaNeue-Light,]https://i.imgyukle.com/2020/05/19/yEZzCG.jpg[/font]

vrasjes

Yeni üye
kankam anladığım kadarıyla bitkin erkek. forumda cinsiyetle ilgili detaylı görseller bulabilirsin. daha tecrübeli dostlarımın da yorumunu bekle ona göre hareket et. bol dumanlar kankam

Aemili31

Müptezel
Kanka senin bitki erkek. Ayrıca dişi bitki aşırı stress altında kalınca lan mına koyim ölüyorum soyum devam etsin diye tohum üretmeye başlar ve çöp olur bu şekilde buna da herma denir

Anladığım kadarıyla outdoor yapıyorsun hala vakit varken yeni tur yeni bilet kankam gecikme

Jebitta

Yeni üye
Hacım selamlar,

Daha bugün kabinimdeki bitkilerimden biri hermafrodit çıktığı için kabinimden çıkardım. Yabancı kaynaklarda yaptığım ufak bir araştırma neticesinde (tek bitki değil ve kabin içinde dişi bitki var ise) hermafrodit bitkiyi izole etmek gerekiyormuş. İzole sırasında cımbız yardımı ile erkek organlarını temizleyip belli bir süre erkek organı çıkması tekrarlanıyor mu diye gözlemlemek gerekiyormuş. Eğer ki tek bitkin bu ise hiç izole etmeden kaldığı yerde tutmaya devam edip dediklerimi yapabilirsin. Ki tekrar aynı sitede okuduğuma göre bitki erkek de olsa belli bir oranda THC üretiyormuş. Yani 'yokluk' sigarası çıkarmış olursun. Dikkat etmen gereken tek şey (varsa eğer) dişi bitkilerden uzakta, dişi bitkiyi dölleyip, dişi bitkinde tohum oluşmasını engellemek için hermafrodit bitkiyi izole etmek.

Bana sorarsan ne yaptın diye, hermafrodit çıkan bitkimi besleyebilecek başka bir ışık sistemim olmadığı için kestim. Fakat erkek organlarının (polenlerin) az da olsa THC ürettiğinin yazdığı kısmı kestikten sonra okudum. Kedimin boklarıyla aynı poşete attığım için de çıkarıp kullanamadım. ÜZDÜ.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Kaynak : https://www.spliffseeds.nl/what-to-do-with-a-hermaphrodite-cannabis-plant/

Sevgiler.

Shadedmelee

Yeni üye
Yardımlar için saolun arkadaşlar. Outdoor yapıyorum ilk defa böyle bişeyle karşılaştım diğerlerinden ayırdım. Pipilerini keserek devam edecem beslemeye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******