Herma bitki ile döllenme nasıl olur?

husyn

Doktor
sıvıyı salgılatmak için her hangi bir şey yapıyor musun
kanka bu sitedeki araştırmamda laktik asit etkisi sonucuna vardım ama başta şunu söyleyeyim bu salgı bitkinin tek koruması savunması işte kimi bakterilerden ve kuşlar gibi doğada bazı kaynaklar buldum ama çoğunun çevirisini daha yapmadım işte deneylerde uv-a ve uv-b son 6 haftada kimi 4haftada bitkiye bu ısınlara belli süre maruz bırakıyorlar dokuya zarar veriyor ve ışık tedavisi diyor ama yanlış çeviride olabilir tam olarak bakamadım ama bilgilerde detaylı açıklamalar var gibi gördün bitkilerin resimlerine kadar ayrıntılı gördüm ben uv-b kafama yattı ama çoğu deneyde uv-a kullanıyorlar çevirileri tamamlayınca fikir beyan etmeden paylaşırım zaten uv-a uv-b uv-c atmosferimiz çoğunu geri püskürtür yansıtır ama bir kısmı yeryüzüne gelir bu ışınları belli bir süre fazla maruz kalmak cilt kanseri yapıyor yada cilt lekeleri gibi işe

husyn

Doktor
İstikrarlı bir nesil vermesi için f4 nesile kadar döllemen lazım, bu tohumlar f1 nesil olduğu için tohumların hepsinin genotipi farklı oluyor. Çekinik ve ya baskın genlerin rolüne görede bitki farklılık gösterebilir
Ben aynınolduğunı demiyorum ama çıkan bitkilerr dişi oluyor fark etmez
kanka bir kaç gündür bu konuya bakıyordum sonra birşeyler yazmak istedim bu yazdığını gene okuyunca senin zaten konuya hakım olduğunu anladım bende aynı şeyi söylüyorum aslında kısırlık kısmı tohum döllenmiş olsa bile f4 vardığında sıradanlaşıyor yada daha önce yanı demek istediğim THC oranı düşer hibrit tohumlarda bahsedilen oranı yakalayamasan bile genede iyi sonuç veriyor ama hibritten sonraki nesillerde sen yaptırmalısın yada amorti doğada normal halde yetişenler THC o kadar yüksek değil ama yüksek salgılattıra biliyorsun

mami10_

Doktor
kanka bir kaç gündür bu konuya bakıyordum sonra birşeyler yazmak istedim bu yazdığını gene okuyunca senin zaten konuya hakım olduğunu anladım bende aynı şeyi söylüyorum aslında kısırlık kısmı tohum döllenmiş olsa bile f4 vardığında sıradanlaşıyor yada daha önce yanı demek istediğim THC oranı düşer hibrit tohumlarda bahsedilen oranı yakalayamasan bile genede iyi sonuç veriyor ama hibritten sonraki nesillerde sen yaptırmalısın yada amorti doğada normal halde yetişenler THC o kadar yüksek değil ama yüksek salgılattıra biliyorsun
Azıcık genetikten anlasan zaten istikrarlı bir nesil çıkaramak kolay iş ama uzun zaman alır, bizler içiciyiz o yüzden fazla üstelemiyoruz ver parasını al genetiği kafasındayız. Ama dediğin gibi oranlsrr 4/1 8/1 16/1 oluyor yani bir genetiği çarpazlaştırdığın zaman bu oranlarda farklı gen kombinasyonu veriyor sana, senin yerin ve zamanın varsa bu tohumların hepsini ekiyorsun sonra güzel bir erkek genetik buluyorsun(çoğu site regular tohum satar) bu ektiklerinden hangisi hangisi daha iyi ve sağlıklı ise erkekle çarpazlaştırıyorsun sonra çıkan tohumları bir kaç kkez daha çarpazlaştır al sana yeni genetik.

husyn

Doktor
Azıcık genetikten anlasan zaten istikrarlı bir nesil çıkaramak kolay iş ama uzun zaman alır, bizler içiciyiz o yüzden fazla üstelemiyoruz ver parasını al genetiği kafasındayız. Ama dediğin gibi oranlsrr 4/1 8/1 16/1 oluyor yani bir genetiği çarpazlaştırdığın zaman bu oranlarda farklı gen kombinasyonu veriyor sana, senin yerin ve zamanın varsa bu tohumların hepsini ekiyorsun sonra güzel bir erkek genetik buluyorsun(çoğu site regular tohum satar) bu ektiklerinden hangisi hangisi daha iyi ve sağlıklı ise erkekle çarpazlaştırıyorsun sonra çıkan tohumları bir kaç kkez daha çarpazlaştır al sana yeni genetik.
kanka kenevir hakkında bulamadım ama adamlar biberi geliştiriyor çaprazlama ile adam buna 4 senesini vermiş yanı 4 yılda biberi çaprazlayarak ortaya iyi ve güzel ürün veren bir biber çıkarmış ve tohumlarını Avrupa'ya satıyor o daman bile diyor benim tohumlarımı döllesen bile ortaya aynı ürün çıkmaz yanı anladığım kadar burda erkekte çok önemli yani adamın elinde geliştirdiği bir bitki var bununla döllediğinde olmalı

mami10_

Doktor
kanka kenevir hakkında bulamadım ama adamlar biberi geliştiriyor çaprazlama ile adam buna 4 senesini vermiş yanı 4 yılda biberi çaprazlayarak ortaya iyi ve güzel ürün veren bir biber çıkarmış ve tohumlarını Avrupa'ya satıyor o daman bile diyor benim tohumlarımı döllesen bile ortaya aynı ürün çıkmaz yanı anladığım kadar burda erkekte çok önemli yani adamın elinde geliştirdiği bir bitki var bununla döllediğinde olmalı
Kankacım diyorum ya iş kolay ama yapması uzun, doğrudur aynı genetik olmayacak, biber eşeyli üremiyor, erkekde dişide aynı çiçekte bulunuyor, demek ki adam başka bir bitkiden polen alıyor

husyn

Doktor
Kankacım diyorum ya iş kolay ama yapması uzun, doğrudur aynı genetik olmayacak, biber eşeyli üremiyor, erkekde dişide aynı çiçekte bulunuyor, demek ki adam başka bir bitkiden polen alıyor
zaten bütün hepsi gösterirken ellerine poleni alıp geliyorlar nerden aldıklarını göstermiyorlar döllerken de dişin sadece organını bırakıyorlar ekranındaki koza gibi dişiyi saran tomurcuğu kotarıyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Tokarev Tokarev:
    ******** ******* ********** ******* ****** ******* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ****** **
  • Tokarev Tokarev:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ****** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** **** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** hahahaha**** ****** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ****** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha*
    +1
  • U Ubo:
    ********** ******* hahahaha** hahahaha**** **** ********** ******
  • U Ubo:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha ********** ****** ******* ***** ** ******* ******* ** ******** ********** ***** ******** hahahaha ******** ********
    istr istr: ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha **********...