Herkese selam arkadaşlar

kellesh1

Yeni üye
Arkadaş gecenlerde toprağa salladığım tohum kafa çıkarttı bunun şimdiden gelişimi için ne yapmam gerekir yani tecrübe sahipleri bilgilerini paylaşırsa sevinirim biraz daha yoğun ilgili olmak istiyorum bahçede bakıyorum toprakta.

Arkadaş gecenlerde toprağa salladığım tohum kafa çıkarttı bunun şimdiden gelişimi için ne yapmam gerekir yani tecrübe sahipleri bilgilerini paylaşırsa sevinirim biraz daha yoğun ilgili olmak istiyorum bahçede bakıyorum toprakta.
Selam.
Dışardaki bu büyüklükteki bir bitki için mevsim hasat için yetmeyecektir.
İmkanın ve niyetin varsa bir öneri ;
1- Köke zarar vermeden dikkatlice bitkini topraktan çıkarıp saksıya al. Mevsim müsade ettikçe dışarda büyüt.
2- Mevsim iyice dönünce/ soğuklara kalmadan bitkini içeri al, cam önü veya balkonda + çiçeklenmeyi sağlayacak uygun fiyatlı led lambayla şansını dene.

kellesh1

Yeni üye
Selam.
Dışardaki bu büyüklükteki bir bitki için mevsim hasat için yetmeyecektir.
İmkanın ve niyetin varsa bir öneri ;
1- Köke zarar vermeden dikkatlice bitkini topraktan çıkarıp saksıya al. Mevsim müsade ettikçe dışarda büyüt.
2- Mevsim iyice dönünce/ soğuklara kalmadan bitkini içeri al, cam önü veya balkonda + çiçeklenmeyi sağlayacak uygun fiyatlı led lambayla şansını dene.
Az daha kök salınca saksı sistemine geçebilirim sanırım elimde bir LED var ama iş görür mü bilmem

HighMann

Müptezel
led yapıyosanız LM301H çiplerinden başkasını kullanmayın bu işin doayeni marsh hydro veya samsung quantum board gerisi yalan :)

HighMann

Müptezel
450 w yazıyorda çektiği taş çatlasın 50-100 w oluyo genelde bu tarz ürünlerin şikayet etsen 450 yi biz ürün ismi olarak yazdık diye açıklamayla karşılaşırsın :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****