Hep birlikte yeni bir grow macerası Lemon OG×4

C

Cibril

Guest
Maşallah kankacım sağlıklı güzel gidiyorlar. Eğitim vermemeye yemin etmiş gibisin :) iyi yapmışsın benim ki eğitimli inceden ama çabuk söktüm zaten:) eğitim vermediğin için fan yaprakları dallarını çiçeklerini kapatacak gergine yayayarak 2-2 kopar brocum çokta çıplak yapma sadece kapatanları al. Alırkende sağlı sollu alma bugün sağdan aldıysan ertesi gün soldan al o zaman stres yapmıyorlarmış buradaki kankalar öyle söylüyordu bende öyle ilerliyorum.
Benim de 33.gündeler kankacım al sana resim kıyaslarsın:)

Cengoxl

Kıdemli Üye
Maşallah kankacım sağlıklı güzel gidiyorlar. Eğitim vermemeye yemin etmiş gibisin :) iyi yapmışsın benim ki eğitimli inceden ama çabuk söktüm zaten:) eğitim vermediğin için fan yaprakları dallarını çiçeklerini kapatacak gergine yayayarak 2-2 kopar brocum çokta çıplak yapma sadece kapatanları al. Alırkende sağlı sollu alma bugün sağdan aldıysan ertesi gün soldan al o zaman stres yapmıyorlarmış buradaki kankalar öyle söylüyordu bende öyle ilerliyorum.
Benim de 33.gündeler kankacım al sana resim kıyaslarsın:)

Eywallah kanka çiçeklenmeye girmişsin! Hayırlı olsun senin kızlarda maşallah yani:cool:
Topping fln yapmadım, eğitim de vermedim kanka haklısın ama ne bileyim zaten süreç kısa diye ellemiyorum stresten uzak tutmaya çalışıyorum.

S

silas

Guest
maşallah kanka, tek tek baktım gayet sağlıklılar hatta forumda bu aralar gördüğüm en sağlıklı bitkiler, gübre konusunda yazdıkların çok doğru az gübre her zaman en iyisidir, budama yapma gerek yok strese sokma, çiçeğe girdiğinde çok kapanırsa o zaman düşünürsün.

Cengoxl

Kıdemli Üye
maşallah kanka, tek tek baktım gayet sağlıklılar hatta forumda bu aralar gördüğüm en sağlıklı bitkiler, gübre konusunda yazdıkların çok doğru az gübre her zaman en iyisidir, budama yapma gerek yok strese sokma, çiçeğe girdiğinde çok kapanırsa o zaman düşünürsün.
Teşekkürler valla sayende kanka. Senin fikir ve yol göstermen sayesinde doğru yolda ilerlemeye, edindiğimiz tecrübeleri yeni dostlarla paylaşmaya devam ediyoruz...

Cengoxl

Kıdemli Üye
Selam kanka. Maşallah kızlar gayet sağlıklı ve huzurlu görünüyor ne kadar tatlı olduklarının farkındalar morukcum. Lemon larını görünce kesinlikle kanaat getirdim benimki de lemon muş kanka tıpatıp aynı yapısı yaprakları boyları şuan ne durumda fotolarını güncelle kanka yeşillensin buralar kolay gelsin bol sans cengo.
Teşekkürler moruk oldukça sağlıklı kızlar, IMG_20201219_141446.jpgçiçeklenmeye yeni başlayan kızlardan birinin fan yapraklarını aldım maşallah şunlara bak!
Acayip kapatıyordu alt sömekleri umarım o kadar çok stres yaşamaz! Yarın sulama günü kabin dışına alıp suluyorum yavaş yavaş pazar eğlencesi misali o güne denk geliyor çeker yüklerim kankam...

Cengoxl

Kıdemli Üye
IMG_20201219_141446.jpg
Çiçeklenmeye giren iki bitkiden bu kadar kestim umarım çok stress yaşamaz kızlar ama mecbur kestim çünkü çok kapatıyorlar! Bir de fan yaprağını keserken dibinden mi almalı? Ben hemen hemen orta yerinden kestim sıkıntı olur mu kanka?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** hahahaha** *****
    ********** ***** ***** *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ***** ***** ******** ******** **** ********* **** ***** ********* ****** **** **** hahahaha** **
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    **** ** hahahaha ********
    hahahaha* ***** ****
    hahahahahahahaha***