HAZIR DIY COB LED SATILIYOR MU ?

ifyouhighbro

Yeni üye
Kankalar merhaba. Tohum siparişimi sponsor siteden verdim. Saksısını toprağını da aldım yetiştireceğim kabini de kendim ellerimle yaptım mukavvadan ama gel gelelim günlerdir bilgisayar başında gözlerimi kan çanağına çeviren şu durumu çözemedim. IŞIK. Kankalar öğrenciyim. Kahrolsun ki öğrencinin cebinde de genelde 3 kuruş para oluyor ya da olmuyor ben cebimdekinin çoğunu da harcadım saksıya toprağa tohuma şimdi kendime en uygun yollu ışığı arıyorum ama uygun yapayım derken harcayacağım emekleri şimdiden çöpe atmak istemiyorum. Elektrik, elektronik bilgim yok o yüzden cob ledlerden alıp kendim yapamıyorum. Anladığım kadarıyla en f/p ışık da bu. Var mı bunları hazır direkt tak çalıştır kullanan bir yer bir sayfa ?

(Yukarda bazı yerlerde biraz isyan etmişim galiba kankalar kusura bakmayın :) )

alicannn123

Yeni üye
Cvp: HAZIR DIY COB LED SATILIYOR MU ?

ifyouhighbro' Alıntı:
Kankalar merhaba. Tohum siparişimi sponsor siteden verdim. Saksısını toprağını da aldım yetiştireceğim kabini de kendim ellerimle yaptım mukavvadan ama gel gelelim günlerdir bilgisayar başında gözlerimi kan çanağına çeviren şu durumu çözemedim. IŞIK. Kankalar öğrenciyim. Kahrolsun ki öğrencinin cebinde de genelde 3 kuruş para oluyor ya da olmuyor ben cebimdekinin çoğunu da harcadım saksıya toprağa tohuma şimdi kendime en uygun yollu ışığı arıyorum ama uygun yapayım derken harcayacağım emekleri şimdiden çöpe atmak istemiyorum. Elektrik, elektronik bilgim yok o yüzden cob ledlerden alıp kendim yapamıyorum. Anladığım kadarıyla en f/p ışık da bu. Var mı bunları hazır direkt tak çalıştır kullanan bir yer bir sayfa ?

kankam kabinin resimlerini atabilirmisin?

singerG' Alıntı:
Olum bakın alıyoruz bu lambadan toplu paket olucaz djdjdjjdjdjf

kanka ben ziraat mühendisliği okuyorum diyerek muhabbet kurdum alıp almama konusunda kararsızım zaten :D adamın elinde kalmamış en erken bi hafta sonra teslim edebilirim diyor forum dayıyı zengin etti hakkını veriyodur umarım malzeme, diğer yandan dayının forumdan biri olma olasılığı da var asfasgag

sen kaç watt alıyosun şuan elinde sadece 300w varmış 670 tl istiyor 300w için

civildak

Yeni üye

civildak' Alıntı:
Hsyn84' Alıntı:
Fiyat uygunmuş gercekten nasil performansi dostum foto atabilir misin

kanka bende aynısından bu adama sipariş verdim bekliyorum 60 60 180 kabine 2 tane koyucam olur değil mi

kankam gelmedi daha çinden gelmesini bekliyor parçaların çiçeklenme lambasında benim kızlar daha 1 2 haftaya bende olur

ifyouhighbro

Yeni üye

alicannn123' Alıntı:
ifyouhighbro' Alıntı:

kankam kabinin resimlerini atabilirmisin?

Kankam kusura bakma atamadım daha tam bitmemişti o sırada o hali ile atmak istemedim ama şuan bitti sayılır sadece diy karbon filtre ekleyeceğim.

[font="Open Sans", sans-serif]https://imgur.com/0yJ3qJY[/font]
[font="Open Sans", sans-serif]https://imgur.com/t27aJSg[/font]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ******* hahahaha **** **** ****** ****** ********* *****
  • A ax-b:
    ****** *** *
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** **** **** hahahaha* ******* hahahaha*** ****** hahahaha****
  • A ax-b:
    ******** ******** ***** **** *
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha***** ****** **** hahahaha
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ***** ******** ** *** *** ***** *** ****** ****** ******** ********* hahahaha**
  • A ax-b:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* ****** hahahaha* **** ********** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • A ax-b:
    ***** ******* ******* hahahaha* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • T thescq:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ****** **** ********** ********* ****** ********* hahahaha** ******** hahahaha ****** ****** ********
  • Mrduru Mrduru:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • T thescq:
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
    Mrduru Mrduru: **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha*****...