Hazır Sistemler

merhaba daha önce yeştirtime tecrübem yok bilgim de yoktu ama saolun forumun heryerinden yararlı bilgiler fışkırıyor 2 gündür ilgimi çeken ihtiyacım olduğunu düşündüğüm başlıklarda dolanıyorum. Temel seviyede bazı şeyleri anladım. artık yavaş yavaş sistemi kurmaya başlamak istiyorum 1 veya 2 saksı yeterli olur diye düşünüyorum 2 kişiyiz hazır sistemler dikkatimi çekti chatten arkadaşlarla paylaştım sordum hazır sistemleri önermediler daha pahalı ve uzun ömürlü olmaz dediler. bende gerekli parçaları internette arattım her parça hazır sistemi parçalardan daha yüksek fiyatlarda. yanlış şeyleremi bakıyorum ilk etapta ışık, çadır havalandırma diye okudum forumda gerçekten yardıma yönlerdirilmeye ihtiyacım var :) led ışık alarak başlayayım dedim öneriler için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
merhaba daha önce yeştirtime tecrübem yok bilgim de yoktu ama saolun forumun heryerinden yararlı bilgiler fışkırıyor 2 gündür ilgimi çeken ihtiyacım olduğunu düşündüğüm başlıklarda dolanıyorum. Temel seviyede bazı şeyleri anladım. artık yavaş yavaş sistemi kurmaya başlamak istiyorum 1 veya 2 saksı yeterli olur diye düşünüyorum 2 kişiyiz hazır sistemler dikkatimi çekti chatten arkadaşlarla paylaştım sordum hazır sistemleri önermediler daha pahalı ve uzun ömürlü olmaz dediler. bende gerekli parçaları internette arattım her parça hazır sistemi parçalardan daha yüksek fiyatlarda. yanlış şeyleremi bakıyorum ilk etapta ışık, çadır havalandırma diye okudum forumda gerçekten yardıma yönlerdirilmeye ihtiyacım var :) led ışık alarak başlayayım dedim öneriler için şimdiden teşekkürler.
Selam kanka, benim sana önerim,tek bitki de olur dediğin için 60x60 kabin( 2 auto da olur. ), 190 m3 fan set, 170 w qb lamba olur. Fiyatı da 12 k yapıyor. Kalanları da netten ucu ucuz toplarsın bence ☺️.

higthead

Jolly Green

Dostum biraz araştırmışssın forumumuzu az bucuk bilgi sahibi olmuşssun bu güzel birşey fakat hazır sistemlerde birçok eksik ürün vardır var olanlarda bazıları eh işte işe yarar bazıları ise işe yaramaz dedirten cinste.
3 anademirbaş olan alan(kabin) - havalandırma - ışık bu 3 ana demırbasını 7-24 kullanıcagın urunlerdır ve asla maddısel kacılmaz ucuz olsun dıye urun toplayacagına yawastan urunlerını topla butcen oldukca ki daha sonradan işe yarıcak 2kere urun alıcagına tekten saglam kur kabınını.

Bu hazır sette mh hps ampuller var helekı sıcaklar yawas yawas gelıyor klıman yok ıse bu ampullerı kullandıgında içerisi 40 derecelerı görür ki set içeriginde standart reflektor var. Cooltube bıle yok sakın bulaşma derim.

kabin toprak ve sudan al mısafır gırısı ıle gırıs yap kapıda odeme olarak sube adresı ver subeden nakıt olarak teslım al kafan rahat olsun

Havalandırman çıkış setin

Comfort serisi drkarbon sponsorumuzdur bu işin ehlıdır şaşma derim.

Girişin ise

Işığın ise
Gardengarage spoınsorumuzdur son led cıplerı olan lm301h evo serisi kullanmaktadır forumdan oldugunu soyle ındırım uyguluyacaklarıdr.

Dostum biraz araştırmışssın forumumuzu az bucuk bilgi sahibi olmuşssun bu güzel birşey fakat hazır sistemlerde birçok eksik ürün vardır var olanlarda bazıları eh işte işe yarar bazıları ise işe yaramaz dedirten cinste.
3 anademirbaş olan alan(kabin) - havalandırma - ışık bu 3 ana demırbasını 7-24 kullanıcagın urunlerdır ve asla maddısel kacılmaz ucuz olsun dıye urun toplayacagına yawastan urunlerını topla butcen oldukca ki daha sonradan işe yarıcak 2kere urun alıcagına tekten saglam kur kabınını.

Bu hazır sette mh hps ampuller var helekı sıcaklar yawas yawas gelıyor klıman yok ıse bu ampullerı kullandıgında içerisi 40 derecelerı görür ki set içeriginde standart reflektor var. Cooltube bıle yok sakın bulaşma derim.

kabin toprak ve sudan al mısafır gırısı ıle gırıs yap kapıda odeme olarak sube adresı ver subeden nakıt olarak teslım al kafan rahat olsun

Havalandırman çıkış setin

Comfort serisi drkarbon sponsorumuzdur bu işin ehlıdır şaşma derim.

Girişin ise

Işığın ise
Gardengarage spoınsorumuzdur son led cıplerı olan lm301h evo serisi kullanmaktadır forumdan oldugunu soyle ındırım uyguluyacaklarıdr.

çok teşekkür ederim böyle bir cevaba çok ihtiyacım vardı :) ozaman teker teker almaya başlayalım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • puslu77 puslu77:
    ** ******* ****** ***** *** ********** ******** **** ****** ***** ********* *** ***** ** ******* **** ******** ** ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
  • E eagle54:
    ***** ** ******** hahahaha*** ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • NE0 NE0:
    ***** ** ******** hahahaha***
  • NE0 NE0:
    ***** *** **
  • puslu77 puslu77:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ******** *** ******* ***** ****** ***** ******* ***** ******* hahahaha******* hahahaha ****** ******** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ** *** ********* ******* hahahaha *********
  • puslu77 puslu77:
  • NE0 NE0:
    ***** * ***** ** ******* ********** ********* ******** **** ******** ****** ***** **** **** ** ********** ********* ***** hahahaha* **** ****** ** * ******* * ******* *********
  • NE0 NE0:
    ****** ***** hahahaha* **** hahahaha* ***** ******** *****
    +1
  • E eagle54:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ***** hahahaha* **** ****** ******** *** ********* ****** ****** ***** ******
  • NewGardener NewGardener:
  • NE0 NE0:
  • L lucid:
    ******* ******* ** ***** **** *** **
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • asilreis asilreis:
    ******* ******** hahahaha *********
  • asilreis asilreis:
    * ***** ******* ******* * ***** ******** ******** **** ********** ***** ********* *** ***** hahahaha ******** *** ****** ****** ******* ** ******* ********* ***** ****** hahahaha hahahaha* hahahaha*** ** ****** ********* ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ******* hahahaha* ***** * ***** ******* ******* * ***** ******** ******** **** ********** ***** ********* *** ***** hahahaha ******** *** ****** ****** ******* ** ******* ********* ***** ****** hahahaha hahahaha* hahahaha*** ** ****** ********* ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • T Tropikal.MR:
  • asilreis asilreis:
  • asilreis asilreis:
    **** hahahaha* ********** ******** ****** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
    asilreis asilreis: **** hahahaha* ********** ******** ****** *******...