HAVALANDIRMA YARDIM

emre2111

Yeni üye
Arkadaslar kabin boyu 120.240.200 td silent 350/120 karbon filtreli fan aldim. Bunun yaninda birde iceri hava cekmek icin uygun fiyatli fan onerebilcek var mi ?
Yada almama gerek var mi kabinin bir kapisini acik biraksamda isimi gorur mu ?

DikinePançoz

Yeni üye
Cvp: HAVALANDIRMA YARDIM

emre2111' Alıntı:
DikinePançoz' Alıntı:
***BURADAN** Sorunun cevabına ulaşabilirsin kanka

Kardesim saol ama bunu okudum. Benim sorun iceri hava alan pervaneyi almasam da kabinin bi kapisini acsam olur mu? Eger olmazsa uygun yollu isimi gorcek ne yapabilirm?

Banyo tuvalet havalandırma fanlarına bakabilirsin dostum,kapıyı açık bırakarak gerekli akımı sağlayabileceğini düşünmüyorum

Vanlee65

Yeni üye
Havayı fan ile ortamdan uzaklaştırarak anlık negatif basınçlı bir ortam elde edeceksin, pratikte ise attığın hava miktarı kadar kabin içine giriş olacaktır. Hava çıkış deliğinden biraz daha büyük bir delik bırakmak işini görecektir.

emre2111

Yeni üye
Cvp: HAVALANDIRMA YARDIM

Vanlee65' Alıntı:
Havayı fan ile ortamdan uzaklaştırarak anlık negatif basınçlı bir ortam elde edeceksin, pratikte ise attığın hava miktarı kadar kabin içine giriş olacaktır. Hava çıkış deliğinden biraz daha büyük bir delik bırakmak işini görecektir.

Saol kardesim istedigim buydu:)

mR_k3Ro

Yeni üye
içeri hava çekmene gerek yok sen dışatı attıkça otomatik girer ama o kabine o fan az hele karbon dahada düşürüyor çekiş gücünü fanı yükselt kardeşş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oyuncu61:
    ********* ******** ******* ****** hahahaha***
  • O oyuncu61:
    ** ******** **** ***** **** ******* *** **** **** ***** ******** ****** ********* ******* ****** *** ******** **** ** ******** ******
  • E eagle54:
    +1
  • E eagle54:
  • O oyuncu61:
    ******** ** ***** ***** ***** hahahaha ******** hahahaha** hahahaha** hahahaha** ****** ***** **********
  • O oyuncu61:
    ****** hahahaha ** hahahaha* ******* hahahaha* *** hahahaha ******* ** ****** *******
  • DiabLoo DiabLoo:
    ** ** ******** ********* ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +3
  • O oyuncu61:
    *** ****** ** ** ***** ** ********** ********** ***** ****** ****** ****** ** *******
  • E eagle54:
    ****** *** ** ******* hahahaha ** ***** *** ********** hahahaha *** *** ****** hahahaha* ********** ********* ** hahahaha ********* hahahaha**** ***** ***** hahahaha***** hahahaha* hahahaha ********** ** ********* ****** **** ****** ******* ***** ***** ****** ****** ****** **** ********* ********* ***** ********** ******* ******** ********* ***** ********* ** ****** hahahaha* **
  • O oyuncu61:
    *** *** ******** ** ***** ***** hahahaha****** ********* **** ***** ********** *** ****** hahahaha*
    +1
  • E eagle54:
    ******** ***** ** ** ******** ********* ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • DiabLoo DiabLoo:
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** ********* ***** *** *** ******** ** ***** ***** hahahaha****** ********* **** ***** ********** *** ****** hahahaha*
  • O oyuncu61:
    **** **** hahahaha **** **** hahahaha*** ***** *** ***** ***** **** *** **** ***** ******* ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ******* *** ** ***** ** ****
  • DiabLoo DiabLoo:

• T Tropikal.MR:
    ***** ********* ********* **** hahahaha** ***** **** hahahaha** ***** hahahaha** ***** hahahaha******** ** ********** ***** **** **** hahahaha **** **** hahahaha*** ***** *** ***** ***** **** *** **** ***** ******* ******* ******
  • O oyuncu61:
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** hahahaha* ** ***** hahahahahahahaha ******* *** ** ***** ** ****
  • O oyuncu61:
    ***** * *** ******** ******** **** hahahaha* *******
  • O oyuncu61:
    ******* **** **
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    ****** * ** ****** ***** ***** **
  • K Krall34:
    hahahaha*
    K Krall34: hahahaha*