Havalandırmaa

enes5834

Yeni üye
Beyler selam ilk indoor deneyimim olacak 120 120 200 ölçülerinde kabin alacağım . 500w cob Led mevcut.3 photo bitki yetiştirmek istiyorum.Bu sistem için 305m3 çıkış fanı,190 m3 giriş fanı uygun olur mu?Linkteki fanları almak istiyorum kullanışlı mıdır?

Ozonebuzz4

Yeni üye
Merhaba, giriş fanı hakkında, biraz detaylı bilgi verir misin? 463 m3 karbon filtre var. Pis havayı dışarı atması için, temiz hava girişi içinde mi bir fan almam gerek?

growwing

Yeni üye
Beyler selam ilk indoor deneyimim olacak 120 120 200 ölçülerinde kabin alacağım . 500w cob Led mevcut.3 photo bitki yetiştirmek istiyorum.Bu sistem için 305m3 çıkış fanı,190 m3 giriş fanı uygun olur mu?Linkteki fanları almak istiyorum kullanışlı mıdır?

Dostum selamlar, benimde ilk indoor deneyimim olacak aynı ölçülerde bir kabin yapmayı düşünüyorum. bende 300w veya 400w cob Led ile büyütmeyi düşünüyorum. kabinini kurdun mu kurduysan biraz resimlerle beraber bizleri yeşillendirirmisin. karbonfiltre olayını nasıl yaptın ve bahsettiğin giriş çıkış fanlarını aldın mı ?

teşekkürler bol dumanlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** ******** ******** **** hahahaha ********* hahahaha* ** ****
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ***** ******** ******** **** hahahaha ********* ****
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    **** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ********** ** hahahaha ******** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ********** *** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    *** ******** *** **** ****** ***** ****** ********* *** ********* *** ****** **** hahahaha ** ****** hahahaha ***** ********** **** ** ***** **** ********** ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ** **** ****** *** ******** ******** ***** ******** *** **** ****** ***** ****** ********* *** ********* *** ****** **** hahahaha ** ****** *********
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** **** ******** ****** ********* ******* *** ******** *** **** ****** ***** ****** ********* *** ********* *** ****** **** hahahaha ** ****** *********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******** ***** *** ******** ********* ****** ****** ***** ****** ****** ****** ***** ******* ********* ******** **** ******* hahahaha ***** ********** **** ** ***** **** ********** ****** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** *** ********** ******** **
  • Mordecai Mordecai:
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha** hahahaha***** ******** ***** *** ******** ********* ****** ****** ***** ****** ****** ****** ***** ******* ********* ******** **** ******* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** **********
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha** ********* hahahaha* * ** hahahaha***** ******** ***** *** ******** ********* ****** ****** ***** ****** ****** ****** ***** ******* ********* ******** **** ******* *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ** ** ******* ********** ********* ******* ******* ******* ********* ***** **** ****** ******* ******** ******* ********* ******** ***** *** ******** ********* ****** ****** ***** ****** ****** ****** ***** ******* ********* ******** **** ******* *********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **** hahahaha
  • D despotdes:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ******** ***** ***** **
    I ichbinkrytpon: ******* ******** ***** ***** **