Havalandırma Hk. Yardım

karacocuk

Yeni üye
Arkadaşlar hepinize iyi growlar 180*180 kabini mi tahtadan kendim yaptım 5 photo bitkim var içerisinde ışık 900 watt led kullanıyorum 15*15 cm Bi havalandırma deliği bıraktım nem makşnam vantilatörüm hepsi var çalışıyor 24 saat fakat şöyle Bi sorum olacak karbon filtryi henüz kullanmadığım için filtre yle beraber gelen fanı içeriye hava vermek için kullanıyorum şuan dışarıya hava çekmiyorum bu sorun olurmu? Onun içinde Bi fan almalımıyım yaklaşık 15 gündür kabinde bitkiler Bi sorun gözlemlwlmedim şimdilik yardımcı olurmusunuz

Bu arada fanıda sıcaklığı düşürmediğim için Bağladım birazda içeriye hava verdikçe 3-5 derece daha düştü sıcaklık

Cvp: Havalandırma Hk. Yardım

Kanka içeri hava vereceğine o fanla içerdeki havayı dışarı at. Alt kısımda da hava girecek boşluklar bırakırsan o fan içerideki havayı çekerken o boşluklardan da temiz havayı içeri çeker

karacocuk

Yeni üye
Sağolun arkadaşlar peki bu delikler aşağıda veya yukarıda farkedermi tavanın Bi 30 cm aşasında Bi delik açmıştım söylediğim gibi yeterli olurmu bu?

grasshopper

Yeni üye
Ben de yeni başlamayı düşünüyorum, 50x60x160'lık öğrenci işi gardrop içine olur mu sizce kankalar ve kumaş bir sorun yaratır mı? İçini alüminyum folyo ile kaplicam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ******** ** ******* ***** ** *** ******* *** ***** *** hahahaha *** ***** ****
  • H happyworld:
    ******** ** ******* hahahaha* hahahaha*** ******* ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** hahahaha ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    **** hahahaha* *** ********** ********** ***** ***
  • Olorin Olorin:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ********* ****** *** **** *** ***** ***** ****** ******* ****** ***** ********** ********* hahahaha*******
  • Olorin Olorin:
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha**** ********** *** **** *** ***** ******** *** **** ***** ********* ****** ** hahahaha *** **** ***** hahahaha********* *** ***** ***** hahahaha******* ** ********** hahahaha ********* ******** *** ******** ******* ********* ******* *** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** ***** hahahaha ******** ** ***** ******* ***** **** ****** *** **** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** *** *** ***** **** ***** **** ******** ****** *** hahahaha* ****** *** *** *** ***
  • A ax-b:
    ***** ******* *** **** ****** hahahaha ******* *** ***** ******* *** ****** hahahaha *** * ** ******* ********** ***** **** ****** ****** ****** ****** ********* ****** hahahaha** *****
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******** *** ********** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** ***** ** ******* ********* hahahaha ****** *** ** ******** *********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ********* ********* ********** hahahaha*** ***** ****
  • A ax-b:
    *** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • kkush kkush:
    ***** ********** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
    Didrug Didrug: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****