Hava alan kabine filtre olur mu

Mhmt1212

Üye
Beyler 1 kabin yaptım alttan hafif hava alıyor bazı yerlerden küçük alıyor karbon filtre olurmu yoksa 1 tane mi ekleyim bazı yerlerde kabin hava almaması lazım felan deniyor Du da

Vybz Kartel

Müptezel
Hava her şekilde alması lazım ve bu iyi birşeydir. Dışarı kirli havayı çeken filtre, bu işlemi yaparken kabine de bir yerlerden temiz hava girmeli. Bu temiz hava girişin olur, haricinde kabinin herhangi bir yerinden içeri giren hava olur....

Kabinin karanlık modunda ışık almasın yeterli....

Karbon filtre muhakkak almalısın..

Mhmt1212

Üye
Hava her şekilde alması lazım ve bu iyi birşeydir. Dışarı kirli havayı çeken filtre, bu işlemi yaparken kabine de bir yerlerden temiz hava girmeli. Bu temiz hava girişin olur, haricinde kabinin herhangi bir yerinden içeri giren hava olur....

Kabinin karanlık modunda ışık almasın yeterli....

Karbon filtre muhakkak almalısın..
Karanlık ta ışık almıyor 1 tane de pc fanı ile temiz hava girişi delik açayım

Vybz Kartel

Müptezel
Karanlık ta ışık almıyor 1 tane de pc fanı ile temiz hava girişi delik açayım
Temiz hava girişi şart dostum. Düşün, sen dışarıdaki ortamın aynısını içeride yapmaya çalışıyor ve bitkiyi kandırıyorsun. En iyi şartları sağlamalısın ki o da seni mutlu etsin....

PC fanı da olur, BU ÜRÜN de olur. Ona ortamına göre sen karar ver.

Kabin içinde sürekli hava sirkülasyonu olmalı, temiz hava girmeli ve kirli hava çıkmalı. Böylelikle ısı ve nem oranın da sabit olur, bitkin de yeterince temiz hava yani CO2 alır....

Mhmt1212

Üye
Temiz hava girişi şart dostum. Düşün, sen dışarıdaki ortamın aynısını içeride yapmaya çalışıyor ve bitkiyi kandırıyorsun. En iyi şartları sağlamalısın ki o da seni mutlu etsin....

PC fanı da olur, BU ÜRÜN de olur. Ona ortamına göre sen karar ver.

Kabin içinde sürekli hava sirkülasyonu olmalı, temiz hava girmeli ve kirli hava çıkmalı. Böylelikle ısı ve nem oranın da sabit olur, bitkin de yeterince temiz hava yani CO2 alır....
Evde birsürü fan var 1 veya 2 tane koyarım temiz hava girişi için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********